GT 730 ne kadar eder?

Siz bu insanların alaycı tavrına göz kulak asmayın. Piyasası neyse o fiyata koyun. Hızlı satılmasını isterseniz biraz daha ucuza koyun. Kimseye şahsi fikrini sormamışsınız ama bu millet böyle. Umarım bir gün en güzel kartları kullanırsınız. Bir insan size fiyat soruyor 100₺ bile vermem gibi küçümseyici tavırlarla konuşuyorsunuz? @Ekselansce Bir de 34 yaşında yazıyor ne kadar doğru tartışılır da..
'Şahsen' fikrimi belirttim. Devamını da okusanız satıcı arkadaşı rencide edecek şekilde söylemediğimi anlardınız.
DDR5 biraz bütçemi aşar öğrenciyim kenarda 100 TL var belki 50 TL falan daha eklerim ama PSU 300W işlemci AMD Athlon X2 220.
GTX 660 DDR5 zaten.

'Şahsen' fikrimi belirttim. Devamını da okusanız satıcı arkadaşı rencide edecek şekilde söylemediğimi anlardınız.

GTX 660 DDR5 zaten.

Kusura bakmayın hocam :D

Hocam bende de GT 730 var ve 1 yıldır ilana koyuyorum başta 1000 TL koydum -bukadar para etmeyeceğini biliyorum ama test ediyorum- 900, 800 derken 600`e indim ve birisi yazdı. Fakat 600 bile etmez. GTX 460 bundan bir tık güçlü.

Hocam bende de GT 730 var ve 1 yıldır ilana koyuyorum başta 1000 TL koydum -bu kadar para etmeyeceğini biliyorum ama test ediyorum- 900, 800 derken 600'e indim ve birisi yazdı. Fakat 600 bile etmez. GTX 460 bundan bir tık güçlü.

R7 240 bile bayağı guclu bu karta gore hem de bayağı ve R7 240 piyasasi 400 TL GT 730 piyasasi cok garip 🤨

GT 1030 dusunulebilir 600'e koyup 400 falan ekleseniz azicik pazarlik guzel performans alirsiniz GTX 660 da fena degil o butceye.

1030 pek beğenmedim GTX serisi daha iyi bir de 1030 ya da GTX 660 da NVENC var mı Shadow Play ya da ikisinden birini destekleyen ucuz kart önerebilir misiniz bu fiyatlara para ekleyebilirim.

1030 pek beğenmedim GTX serisi daha iyi bir de 1030 ya da GTX 660 da NVENC var mı Shadow Play ya da ikisinden birini destekleyen ucuz kart önerebilir misiniz bu fiyatlara para ekleyebilirim.
Kardeşim Valorant için düşünüyorsan önce işlemcini yükseltmeni öneriyorum. Seninki çift çekirdek bence yavaştan 4 çekirdeğe geçiş yap derim çünkü senin işlemci Dünya geneli sıralamada bayağı gerilerden geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı