GT 730 ne kadar eder?

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
Elimde Galax GT 730 var DDR3 2 GB ne kadar eder fiyatlara baktığımda 750-1000 TL arasında ama bana mantıklı gelmedi kimse almaz bence sizce ne kadar eder? Sahibinden linkini bıraksam sorun olur mu babamın hesabından satıyorum.

Ben şahsen 200 TL veririm (düzeltme) . DDR6 çıkmış bizdeki DDR3 sahipleri sanki elinde jet roketi varmış gibi hala adamların DDR5'lerinden daha fazla birim paraya satıyor. İhtiyacın yoksa 400-500'e sat bir garibanı sevindir ama dikkat et bilgisayarcılara verme fırsatçılık yapıyorlar. Ucuz alıp pahalıya satıyor kitapsızlar.

Son düzenleme:
600 tl ye ilana koy ilanın açıklama kısmına pazarlık olur yaz

Ben şahsen 100 TL bile vermem. DDR6 çıkmış bizdeki DDR3 sahipleri sanki elinde jet roketi varmış gibi hala adamların DDR5'lerinden daha fazla birim paraya satıyor. İhtiyacın yoksa 400-500'e sat bir garibanı sevindir ama dikkat et bilgisayarcılara verme fırsatçılık yapıyor ucuz alıp pahalıya satıyor kitapsızlar.

GTX 660'a geçeceğim ders için kullandım biraz da oyun oynayalım :D

ATI Radeon HD 7350 veririm, üstüne 150TL uygunsa sizin için?

Performans videolarını izleyip geri döneceğim GTX 660 istiyorum ama bakabilirim. Bir de 1GB mi 2 GB mi?

GTX 660'a geçeceğim ders için kullandım biraz da oyun oynayalım :D

Performans videolarını izleyip geri döneceğim GTX 660 istiyorum ama bakabilirim.
Siz bu insanların alaycı tavrına göz kulak asmayın. Piyasası neyse o fiyata koyun. Hızlı satılmasını isterseniz biraz daha ucuza koyun. Kimseye şahsi fikrini sormamışsınız ama bu millet böyle. Umarım bir gün en güzel kartları kullanırsınız. Bir insan size fiyat soruyor 100₺ bile vermem gibi küçümseyici tavırlarla konuşuyorsunuz? @Ekselansce Bir de 34 yaşında yazıyor ne kadar doğru tartışılır da..

Sen DDR5 bak. GTX 660 başlangıç için iyidir.

DDR5 biraz bütçemi aşar öğrenciyim kenarda 100 TL var belki 50 TL falan daha eklerim ama PSU 300W işlemci AMD Athlon X2 220.

Geri
Yukarı