Geforce GT420M Silindi, Sadece Intel HD Graphics Kaldı

1-2 hafta önce kadar nvidia geforce gt420m (laptop i̇çin) sürücümü güncelliyordum. Aslında herşey süper gidiyordu. Sonra kuruldu diye bir ekran geldi. Hiç okumadan i̇leri dedim. O sırada baya program açtığımdan windows bu programlar windows'un yeniden başlatılmasını engelliyor diyen bir ekran geldi. Çok önemli bir i̇ş i̇çindeydim cv yazıyordum (not:15 sayfa olduğundan bir daha uğraşmak i̇stemedim) ve i̇ptali gördüm ve çok hızlı bir şekilde basmaya başladım ve i̇şim devam ettim.

Ondan sonra pro evulotion soccer 2013 oynamaya başladım ve sistem gereksinimleri yetmiyor diyen bir hata aldım ve şoke oldum. Bu ekran kartıyla hiç böyle bir hata almamıştım. Sonra sistem gereksinimlerine baktım ve benim ekran kartım i̇ntel hd graphics olarak görünüyor.

Sonra anladım ya i̇şte ben yeniden başlatmadığım i̇çin ekran kartı silinmişti. Yeniden yüklemeyi denedim ve uyumlu grafik donanımı bulunamadı hatası verdi. Sonra araştırdım ama uygun sürücüyü bulamadım. Aygıt yöneticisinde de i̇ntel hd graphics diye gözüküyor. Yani yapıcak bir şeyim kalmadı ne olur yardım edin.

BIOS'u 1.19 sürümüne güncelle:

http://global-download.acer.com/GDF...3=ASPIRE 5745G&OS=ALL&LC=en&BC=ACER&SC=EMEA_1

Sonrasında Intel sürücüsünü sil ve yeniden yükle. nVidia yine belirmezse bozulmuş olabilir.

Şimdi sürücümü güncelledimde İntel HD Graphics i burdaki kaldırdanmı silicem ?

mp0o.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı