Çözüldü GeForce GT840M yerine Intel HD Graphics Family gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Redtay

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en sonunda yeni bir pc aldım fakat ekran kartı Intel HD graphics family olarak gözüküyor. Birde 32 MB ekran kartı :( Fakat internetten alırken nvidia GeForce GT840m yazıyordu. Aynı şekilde leptobun üstündeki çıkartmada da öyle yazıyor fakat ne görüntü bağdaşlarında neyde oyunlarda 840M'den haber yok ne yapacağım :(:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda otomatik diğer karta geçmesi lazım. Oyun oynanmıyor mu şu anda?

Aygıt yöneticisine, ardındanda görüntü bağdaştırıcını açın. Orada 840M var ve ünlem yok ise sorun yoktur. Oyun vs için ise NVIDIA denetim masasında gerekli ayarları yapılandırcaksınız.

Daha demin dark souls II'yi medium-high karışık bir ayarda açtı. GT840m ' e otomatik geçmiş olabilir mi ? Intel hd ' nin o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum da . Ve tabiki hepinize teşekkür ederim driverları unutmuşum, onları da deneyeceğim. Leptobum şu : Asus X550LN XO069D

Aynı şey bendede var merakk etme sen. Bende İntel Hd4400 ve gt720m var otomatik geçişli bunlar. Masaüstü vb şeyler Hd4400 oyunlar ise GT720M. Tahminimce sendede aynısıdır.

Evet ama tek sorum Rome II total war'da 32 MB'lik ekran kartını görüyor. Sanırım o herkezde oluyormuş ama bulamadım çözümü.

Peki sende de ekran kartı hiçbir yerde gözükmüyor mu ?

Birde benim ekran kartı crysis 3'ü açar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı