Çözüldü Radeon HD 7600M ve Windows 10, sadece Intel HD Graphics kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cxnnorx

Hectopat
Çift ekran kartım var ve Win 8.1'deykenken geçiş oluyordu ama Win 10'a geçtim böyle bir sorun oldu. oyunlarda Intel HD'de kalıyor, AMD'ye geçmiyor. AMD ayarlarından oyunu ayarlıyorum fakat geçmiyor.

Ekran kartlarım.
Intel HD 4000.
AMD Radeon HD 7600M Series.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Olmadı denedim

Olmuyor
AMD settings' den değil windows ayarlar uygulamasından yaptınız değil mi? .exe uygulaması eklediniz ve seçenekler' den yüksek performansa ayarladıysanız başka bir çözümüm yok. Belki güç ayarlarınız dengeli veya güç tasarrufuna ayarlı olduğu içindir.
her indirdiğim virüs programında anakart güncelle diyor ama premium istediği için yapamıyorum

BIOS tarihi : 2013
Intel HD 4000 tarihi: 2018
Amd readon HD 7600m tarihi: 2016

BIOS ile ilgili değildir. Dosyaları karıştırdıysan maalesef başka çözüm önerim yok. Bilgisayarını yenile :/
her indirdiğim virüs programında anakart güncelle diyor ama premium istediği için yapamıyorum

AMD kartına uygun güncellemeyi Google' a AMD Driver yazarak seç ve yükle. (Otomatik yükleme yapma, elle temiz kurulum yap) Laptopun üreticisinin sitesine girip BIOS cihazına uygun BIOS sürümlerine bak, en güncelini indir ve kurmak için yönergeleri uygula ama sorunu çözeceğini sanmıyorum. Oluyor mu diye sırf meraktan Minecrat indirip uygulamaları performans moduna aldım AMD kartımda çalışmaya başladı.

AMD kartına uygun güncellemeyi Google' a AMD Driver yazarak seç ve yükle. (Otomatik yükleme yapma, elle temiz kurulum yap) Laptopun üreticisinin sitesine girip BIOS cihazına uygun BIOS sürümlerine bak, en güncelini indir ve kurmak için yönergeleri uygula ama sorunu çözeceğini sanmıyorum. Oluyor mu diye sırf meraktan Minecrat indirip uygulamaları performans moduna aldım AMD kartımda çalışmaya başladı.
Ama bios güncelliyemiyorum çünkü Samsung siteden giriyorum ama pcmin modeli yok onun yüzünden bios güncelleyemiyorum Samsung NP350V5C S0DTR
Bu arada yeni farkettim dxdiag da oluşturucu kısmında vram top bellek sistem görüntü belleği hepsi yazıyor amaa
HDR: yok
Monitör : yok
Geçerli monitör modu : yok
gelişmiş grafik ayarlarındada sadece intel gözüktüyor win 8.1 deyken directx 11 idi şimdi directx 12r

Son düzenleme:
Ama bios güncelliyemiyorum çünkü Samsung siteden giriyorum ama pcmin modeli yok onun yüzünden bios güncelleyemiyorum Samsung NP350V5C S0DTR

Bu arada yeni farkettim dxdiag da oluşturucu kısmında vram top bellek sistem görüntü belleği hepsi yazıyor amaa
HDR: yok
Monitör : yok
Geçerli monitör modu : yok
gelişmiş grafik ayarlarındada sadece intel gözüktüyor win 8.1 deyken directx 11 idi şimdi directx 12r
Üzgünüm, sorunun çözümünü bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı