GeForce GT840M GTA5 ve BF4 Gibi Oyunları Açar Mı?

aliytrklkmz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Yeni laptop alacağım, Asus x550jk alacaktım. Babam tabii ki de internetten almaya pek yanaşmıyor. Bu nedenle 850M'li bulamadım ve büyük ihtimalle 840M'li bir dizüstü bilgisayar alacağım. 840M GTA5, BF4 gibi oyunları açar mı? Açarsa en azından şöyle orta ayarlarda açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi bilgisayarımda GT840M var. BF4 oynuyorum medium ayarlarda fakat zaman zaman çok efekt olan yerlerde kasıntı yapabiliyor. Ama genel anlamda oynanıyor.

GT 840M çok fazla olmasa da yeterince güçlü kartlardandır ve yeni nesil Maxwel mimarisiyle üretilmiştir. GTA V'i de BF4'ü de orta hatta, Extra ayarları düşürerek grafikleri High ayara çekerek bile rahatlıkla oynayabilirsin. Kendim şahsen kullanıyorum ve memnunum karttan.

GT 840M çok fazla olmasa da yeterince güçlü kartlardandır ve yeni nesil Maxwel mimarisiyle üretilmiştir. GTA V'i de BF4'ü de orta hatta, Extra ayarları düşürerek grafikleri High ayara çekerek bile rahatlıkla oynayabilirsin. Kendim şahsen kullanıyorum ve memnunum karttan.
Maxwell değil, Kepler ile üretilmiştir. :) Aslında tüm 800 serisi Kepler mimarisine sahiptir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı