GeForce GTX 1660 Ti LoL düşük FPS

Hayretinalis

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, LoL de bu ekran kartım ile orta kalitede boşta 100 FPS minyon falan keserkende 60 civarlarına kadar düşüyor. Normal değer aralıkları mı açıckası bana biraz düşük gibi geldi. Ne yapabilirim? GPU ve CPU değerlerini bıraktım aşağıya PC özellikleri: 8 GB RAM, AMD Ryzen 7 3750h 1660 Ti ekran kartı.

Dosya Ekleri

• CPUGPU.png
    CPUGPU.png
    852,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence RAM'den dolayı sıkıntı olabilir gibime geldi droplar onun harici 100FPS laptop için normal gibi sıcaklıklar ne durumda.

Merhaba arkadaşlar, LoL de bu ekran kartım ile orta kalitede boşta 100 FPS minyon falan keserkende 60 civarlarına kadar düşüyor. Normal değer aralıkları mı açıckası bana biraz düşük gibi geldi. Ne yapabilirim? GPU ve CPU değerlerini bıraktım aşağıya PC özellikleri: 8 GB RAM, AMD Ryzen 7 3750h 1660 Ti ekran kartı.

Hocam GTX 1660S ve i3 12. nesil ile oyunun sonlarına dogru sabit 144 alıyorum. Sisteminizde arkada çalışan kötü huylu yazılım olabilir mi? İsterseniz tarama yapın veya 1'den fazla antivirüs kullanıyor musunuz?

RAM 16 yaparsanız sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum.

2 GB RAM'li bilgisayarlar 30 FPS veriyor, bence RAM'la cok alakası yok. Zaten LoL'ün tavsiye ettiği RAM miktarı 4 GB.

Hocam GTX 1660S ve i3 12. nesil ile oyunun sonlarına dogru sabit 144 alıyorum sisteminizde arkada çalışan kötü huylu yazılım olabilir mi isterseniz tarama yapın veya 1'den fazla antivirüs kullanıyor musunuz?

2 GB RAM'li bilgisayarlar 30 FPS veriyor bence RAM'la cok alakası yok zaten LoL'ün tavsiye ettiği RAM miktarı 4 GB

Hocam ben PC'yi yeni satın aldım formatlayıp verdi arkada bir şey olacağını sanmıyorum virüs programıda yüklemedim

İlk sahibi ne kadar kullanmıs sistemi ve miming vb. şeyler yapılmış mı?

Oyun ilk açıldığı anda FPS'ler kaç arasında gelip gidiyor.

İlk basladıgında 110-120 FPS gibi, minyonlar gelmeye başladığında 65 civarlarına düsüyor ortalama.

Geri
Yukarı