Geforce Now 1 TB Veri Kullanımını Geçtim

Hocam bugün yükledim. Founders edition üyelik alamadım çünkü stoklar bitmiş, haziran gibi açılır diyorlar. Her neyse 50/20 Fiber interetim var Cat5e ile bağlıyım. Yani ne bağlantı hızım düşük ne de ping sorunu yaşıyorum fakat Geforce Now ile herhangi bir oyun olsun, Rainbow6, PUBG farketmiyor. Görüntü çamur gibi. 35MBps Bitrate verdim yine aynı, 45 verdim yine aynı, 30 verdim yine aynı. Ayrıca en yakın sunucu yanı EU Central 3 (Frankfurt) ile 71 civarı ms alıyorum. Siz nasıl 40 alıyorsunuz?

Hocam bugün yükledim. Founders edition üyelik alamadım çünkü stoklar bitmiş, haziran gibi açılır diyorlar. Her neyse 50/20 Fiber interetim var Cat5e ile bağlıyım. Yani ne bağlantı hızım düşük ne de ping sorunu yaşıyorum fakat Geforce Now ile herhangi bir oyun olsun, Rainbow6, PUBG farketmiyor. Görüntü çamur gibi. 35MBps Bitrate verdim yine aynı, 45 verdim yine aynı, 30 verdim yine aynı. Ayrıca en yakın sunucu yanı EU Central 3 (Frankfurt) ile 71 civarı ms alıyorum. Siz nasıl 40 alıyorsunuz?
Zayıf ağ’a göre bağlantı ayarlamayı kapatırsan görüntü düzelir diye tahmin ediyorum.

Benim üyeliğim var, internet 100 Mbps fakat mouse gecikmesi var. FPS oyunlarında çok fark ediyor. R6 falan oynayamadım o kadar fazla. Nasıl çözebilirim? Kendi PC me göre çok fazla delay var.

Hocam neden internet hızınızı söylemek konusunda bu kadar kapalısınız? :D Bir öğrenemedik gitti. Maaş değil ki bu :D

Sadece Geforce Now olması yeterlidir. Geforce Now ile zaten bağlandığınız bilgisayarda oyunlar yüklü geliyor. Oyuna sahip olduktan sonra herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. İkincisi evet oynayabilirsiniz. Geforce Now bir platform değil bir bilgisayardır. Sizi diğer biligsayar kullanan kişilerle eşleştirir. Herhangi bir fark yok.

Milleni kullanıyorum. Fakat düşük hızlarda bile doğru düzgün çalışan bir sistem. Sadece hızınız düşükse WIFI kapalı olursa hiçbir problem olmaz.
Hocam 2 3 kişi sormuş da yine de cevap vermemişsiniz hız testi yaptığınızda kaç mbps alıyorsunuz ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı