GeForce Now 100 Mbit düşük çözünürlük pikselleşme

EgeLimon7

Hectopat
Daha fazla  
GeForce Now denemek için indirdim. Kablolu internet kullanıyorum. Ekteki hızları aldığım halde oyunlarda çözünürlük berbat ve çoğu zaman drop yiyorum. Server seçmeyi otomatik ayarladım. Benden daha düşük internet hızlarına sahip insanlar nasıl daha akıcı ve sorunsuz oynayabiliyor?

Dosya Ekleri

• speed.PNG
    speed.PNG
    12,7 KB · Görüntüleme: 151
Ayarlardan zayıf ağ koşullarına göre ayarlayı kapatın. Bende aynı şekilde 13 Mbps internetim olmasına rağmen 720P30 FPS bile oynayamıyorum. Halbuki insanlar çok heyecanlanıyor GeForce Now için. Düşük internet ve kusursuz çalışması için 3-4 yılı var bu meretin.

GeForce Now denemek için indirdim. Kablolu internet kullanıyorum. Ekteki hızları aldığım halde oyunlarda çözünürlük berbat ve çoğu zaman drop yiyorum. Server seçmeyi otomatik ayarladım. Benden daha düşük internet hızlarına sahip insanlar nasıl daha akıcı ve sorunsuz oynayabiliyor?
Gerekli Portlar kapalı yüksek ihtimalle. O yüzden bu durum. Gerekli Portları öğrenin ve açın. Düzelecektir diye düşünüyorum. Eğer port açılmıyorsa CGN IP'desiniz. Statik IP alarak halledebilirsiniz bu sorunu da. Epey zahmetli gibi gözüküyor. KabloNet mi merak ettim?

Gerekli Portlar kapalı yüksek ihtimalle. O yüzden bu durum. Gerekli Portları öğrenin ve açın. Düzelecektir diye düşünüyorum. Eğer port açılmıyorsa CGN IP'desiniz. Statik IP alarak halledebilirsiniz bu sorunu da. Epey zahmetli gibi gözüküyor. KabloNet mi merak ettim?
hayır vodafone ama eskiden superonline kullanıyorduk onda da böyleydi
port açmak hakkında bilgim yok kaynak söyleyebilir misiniz araştırayım

Port açmak hakkında bilgim yok kaynak söyleyebilir misiniz araştırayım
Port açmaktan çok bence şuna ağırlık verelim: Ne tip bir IP düzeneğiyle internete bağlanıyorsunuz?

Modeminizde internet IP adresiniz ile

Buradaki IP adresiniz eşleşiyor mu?

Port açmaktan çok bence şuna ağırlık verelim: Ne tip bir IP düzeneğiyle internete bağlanıyorsunuz?

Modeminizde internet IP adresiniz ile

Buradaki IP adresiniz eşleşiyor mu?
cmd'den baktığım IPv4 ile attığınız sitedeki ip adresi aynı değil

Hocam ölçek ve düzeni %100 yapın, öyle girin.
V-Sync de her zaman kapalı olsun. Düşük bağlantı koşullarına göre seçeneği de kapalı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı