GeForce NOW 130Mbit ile düşük çözünürlük

cemtech

Decapat
Daha fazla  
3 aylık sürüm satın aldım 149 TL karşılığında ancak oyunlarda Ultra Low bir şekilde yayınlıyor. Gerekli bütün ayarları yaptığım halde ekran kare kare oluyor. 1 ay geçti üzerinden. Maile cevap bile gelmedi. İnternetim sabit 130 megabit. Komşunun interentinden bağlandık, olmadı. Teşekkürler NVIDIA :)

Son düzenleyen: Moderatör:
3 aylık sürüm satın aldım 149 TL karşılığında ancak oyunlarda Ultra Low bir şekilde yayınlıyor. Gerekli bütün ayarları yaptığım halde ekran kare kare oluyor. 1 ay geçti üzerinden. Maile cevap bile gelmedi. İnternetim sabit 130 megabit. Komşunun interentinden bağlandık, olmadı. Teşekkürler NVIDIA
Sağ üç çizgiye tıkla, sonra ayarlara gir orada sağ aşşağı doğru 4 tane yuvarlak ve seçenekler olacak.
Oradan özele tıkla ve oradan internet hızını otomatikten manuele al, sonra istediğin seviyeye getir sana tavsiyem 75 idealdir. Ardından çözünürlük kısmından kaç pixel istiyor isen onu seç. Vycsn yi kapat düşük bağlantıları kapat.

Eğer hala kalite düşüyor ise o ayarlardaki 75 idealdir dediğim hızı yükselt.

He bir de o ayarların üstünde sunucu seçimi olacak oradan Tr sunucusunu seç ve ya Avrupa Central 1 2 3 hangisini istersen onu seç.

Başlığı değiştirmiş Technopat NVIDIA beni dolandırdı.
Sağ üç çizgiye tıkla, sonra ayarlara gir orada sağ aşağı doğru 4 tane yuvarlak ve seçenekler olacak.
Oradan özele tıkla ve oradan internet hızını otomatikten manuele al, sonra istediğin seviyeye getir sana tavsiyem 75 idealdir. Ardından çözünürlük kısmından kaç pixel istiyor isen onu seç. Vycsn yi kapat düşük bağlantıları kapat.

Eğer hala kalite düşüyor ise o ayarlardaki 75 idealdir dediğim hızı yükselt.

He bir de o ayarların üstünde sunucu seçimi olacak oradan TR sunucusunu seç veya Avrupa central 1 2 3 hangisini istersen onu seç.

İşe yaramadı.

Geri
Yukarı