GeForce NOW 200 saat sınırı iptal oldu

GeForce NOW'ı nasıl kötüye kullanabiliyorlar aklım almıyor. Bilgisi olan anlatabilir mi?

Sisteme exploit sokup mining yapanlar var, desteklenmeyen oyunları yükleyenler. NVIDIA bunlara önlem alsa da TR sunucusuna biraz geç geliyor. Avrupa'da çalışmayan exploit TR serverına da bu şekilde yabancılar geliyor.

İşte tepkinin gücü, gerçi şaşırmamak lazım bizim ülkede her şey böyle, oldu olacak ülke yönetimini komple (gelen tepkiler üzerine) şeklinde değiştirseler tam olacak.
Eğer biz tepkimizi göstermeseydik inanın uygunsuz kullanımmış vs diye bahane ederek limit koyacaklardı 3-5 güne kalmaz limitsiz paket diye daha yüksek fiyata paket çıkarmayacaklardıysa bende bir halt bilmiyorum
Olur olur, hatta ülkeyi komple tweetler yönetsin?

Arkadaşlar bu kota gizli olarak devam etmekte tam olarak 200 saat mi bilmiyorum ama o civarda bir kota var aşarsanız, suistimale karşı adı altında firma suistimal yapıyor. Bir aydan uzun abonelik aldıysanız aylık basic'e düşürüyorlar diğer ay tekrar başlıyor. Abone olurken açıkça süre sınırını yazabilirler veya ona göre tarife değişikliği yapabilirler ama böyle yoruma açık bir maddeyi kullanmaları ne kadar yasal bilmiyorum. Tüketiciyi aptal yerine koymak ülkede gelenek. Tüketici hakem heyetine başvurdum, hayırlısı. Eğer aylık yüksek saatler kullanıyorsanız rekabetçi oyunlar falan gibi ona göre hesap satın alın sonra mağdur olursunuz. Hala 200 saatin çok olduğunu söyleyenler var, Durum saat pazarlığından çok müşteri ile istediği gibi oynayabilmeleri. Diğer ay 100 saate bir kaç ay sonra da bant genişliği sınırı falan gibi uygulamalar görürsek hiç şaşırmam.

Geri
Yukarı