GeForce NOW'a 200 saat sınırı geldi

Hadi ama türkiyede yaşıyoruz hayatsız kelimesi sadece asosyal kişiler için geçerli mi sanıyorsun?
Zaten 18-20 yaşındaki gençler genellikle part-time avm ve market işlerinde çalışıyor tek eğlencesi de oyun oluyor. Çünkü bulunduğun ülkede en fazla yapacağın aktivite oyun oynamak. Ne bir seyehat nede bir konsere gitsen en kötü cebinden 3 bin lira çıkar.
Günde altı saat doğru şeyleri yaparak bireysel olarak bu bahsettiğin cehennemden çıkmak mümkün.

Arkadaşlar bu kota gizli olarak devam etmekte tam olarak 200 saat mi bilmiyorum ama o civarda bir kota var aşarsanız, suistimale karşı adı altında firma suistimal yapıyor. Bir aydan uzun abonelik aldıysanız aylık basic'e düşürüyorlar diğer ay tekrar başlıyor. Abone olurken açıkça süre sınırını yazabilirler veya ona göre tarife değişikliği yapabilirler ama böyle yoruma açık bir maddeyi kullanmaları ne kadar yasal bilmiyorum. Tüketiciyi aptal yerine koymak ülkede gelenek. Tüketici hakem heyetine başvurdum, hayırlısı. Eğer aylık yüksek saatler kullanıyorsanız rekabetçi oyunlar falan gibi ona göre hesap satın alın sonra mağdur olursunuz.

Geri
Yukarı