GeForce NOW 3 aylık alırsanız kalan aylar iade edilemiyor

shockedblackguy

Hectopat
Makaleler
2
Bu yazıyı bilgilendirme amaçlı yazıyorum ve bana göre çok saçma bir olay.
Ucuza geliyor diye 3 ay alıp GeForce NOW'ı kalan 2 ayı iade edemiyorsunuz ve nedeni 3 aylık paketi iptal ettiğinde sonraki yenileme tarihine kadar geçerli olması dendi. Bir anda gaza gelip sırf aylık 40TL ucuz diye 450TL verip daha 1 ay dolmadan sıkıldım ve elimde patladı büyük ihtimalle, ben yaptım siz yapmayın.
Ayrıca başta söylediğim gibi sırf para iadesi yapmamak için saçma sapan bir neden koymuşlar. O parayı keşke bunların eline vermeseydim onun yerine ders kitabı alsaydım.

1681307396038.png

Ayrıca bazı arkadaşlar madem sıkılacaktın neden aldın diyebilir, iğrenç bir bilgisayarım olduğu için daha önce hiç böyle oyun oynamamıştım bu yüzden gaza gelip aldım.

Ne alaka ya :D Zaten edemezsin ki? Şey gibi bu, bir abonelik sistemini sonuna kadar kullanıp son gün iade almak isterken bütün paranın hepsini alamamak ve buna isyan etmek gibi bir şey. Ayrıca adamlar saf mı da geri kalan 2 ayı iade etsin, ne diye ucuza kullanasın ki? 1 aylık alanların suçu yok.

Bu yazıyı bilgilendirme amaçlı yazıyorum ve bana göre çok saçma bir olay.
Ucuza geliyor diye 3 ay alıp GeForce NOW'ı kalan 2 ayı iade edemiyorsunuz ve nedeni 3 aylık paketi iptal ettiğinde sonraki yenileme tarihine kadar geçerli olması dendi. Bir anda gaza gelip sırf aylık 40TL ucuz diye 450TL verip daha 1 ay dolmadan sıkıldım ve elimde patladı büyük ihtimalle, ben yaptım siz yapmayın.
Ayrıca başta söylediğim gibi sırf para iadesi yapmamak için saçma sapan bir neden koymuşlar. O parayı keşke bunların eline vermeseydim onun yerine ders kitabı alsaydım.

Eki Görüntüle 1737397

Zaten paketin amacı topluca ödeyip ucuza almak. Heryerdeki çok aylık sistemler böyle sizin dediğiniz sistem olsaydı zaten kötüye kullanılırdı mantıken.

Geri
Yukarı