GeForce NOW 3 Mayıs'ta kapanacak mı?

burak1676

Hectopat
Screenshot_20210316-065039.png

Sabah sersemliği var üstümde tam anlayamadım. 3 Mayıs'tan sonra free olarak kullanamayacak mıyız?

3 Mayıs'a kadar Game+'a üye olmanız lazım yoksa GFN kullanamayacaksınız. Yani her türlü Türkiye'den oynamak zorundasınız.
Edit:Son cümleyi anlamadım. Ama sanırım GFN bedava üyelik için kapanacak. Ama diğer haber sitelerine de bakmak lazım.

Hocam o olay şuydu. NVIDIA millet 75 TL'ye TR'den oynamıyor, gidiyor 50TL'ye yurt dışından oynuyor diye TR'deki herkesin GAME+ kullanmasını zorunlu tuttu. Yani artık yurt dışından değil TR'den oynanılabiliyor sadece. Aslında sanki NVIDIA bu konuda geri adım atmıştı.

Hocam o olay şuydu. NVIDIA millet 75 TL'ye TR'den oynamıyor, gidiyor 50TL'ye yurt dışından oynuyor diye TR'deki herkesin GAME+ kullanmasını zorunlu tuttu. Yani artık yurt dışından değil TR'den oynanılabiliyor sadece. Aslında sanki NVIDIA bu konuda geri adım atmıştı.

Evet bende geri adım attılar diye hatırlıyorum. Yani insanın kafası iyice karışıyor. Ama Turkcell'in olumlu bir adım atıcağına inanmıyorum.

Geri
Yukarı