GeForce NOW alınır mı?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu an Assassin's serisini bitirmek istiyorum Rogue'ye kadar sorunsuz oynadım ama 30 FPS için Unity yüklemek istemiyorum 50 Mbps sabit internetim var Ethernet ile bağlı bir ara 4 aylık (xbox game pass) xCloud almıştım hala duruyor orada Origin'si rahatça oynadım gecikme çok hissetmedim açıkçası arada görüntü kötüleşiyordu ama yine oynanabilirdi sizce AC oyunları gibi hikayeli oyunlar için alınırmı ben Online oyun çok oynamıyorum şu an (Paycell kartım var yarısını geri veriyormuş sanırım)

Arkadaşlar ben şu an Assassin's serisini bitirmek istiyorum Rogue'ye kadar sorunsuz oynadım ama 30 FPS için Unity yüklemek istemiyorum 50 Mbps sabit internetim var Ethernet ile bağlı bir ara 4 aylık (Xbox Game Pass) xCloud almıştım hala duruyor orada Origin'si rahatça oynadım gecikme çok hissetmedim açıkçası arada görüntü kötüleşiyordu ama yine oynanabilirdi sizce AC oyunları gibi hikayeli oyunlar için alınır mı? Ben Online oyun çok oynamıyorum şu an (Paycell kartım var yarısını geri veriyormuş sanırım)

Hocam Online oyun oynamak için alınmaz ama Assassin's Creed gibi, offline ve kafa dağıtmalık oyunlar için alınır.

İlk önce ücretsiz versiyonu deneyin, stabil çalışıp çalışmadığına bakın. Türkiye sunucuları rezil bir halde, gereksinimleri karşılasanız bile 1080P'de akıcı bir şekilde oynayamayabilirsiniz.

Hocam Basic yazan o değil mi?

Evet.

Ek olarak bu konulara da bakabilirsin.

Evet.

Ek olarak bu konulara da bakabilirsin.

Hocam sağ olun ben şu ana kadar hiç kullanmadım bir ay bari denemek istiyordum ama sizce alınmamamlı mı ben ilk olark Unity ve sndycatr oynayacağım sonra Fortnite oynayabilirm tam bilmiyorum sizce değer mi Paycell kartım var yarısını geri veriyor sanırım.

Hocam sağ olun ben şu ana kadar hiç kullanmadım bir ay bari denemek istiyordum ama sizce alınmamamlı mı ben ilk olark Unity ve sndycatr oynayacağım sonra Fortnite oynayabilirm tam bilmiyorum sizce değer mi Paycell kartım var yarısını geri veriyor sanırım.

Hocam dediğim gibi ücretsiz versiyonu deneyin, stabil çalışıp çalışmadığına bakın. Söylediğiniz oyunlardan Unity'i denedim, internetim yeterli olmasına rağmen akıcı oynanmıyordu oyun. Bana göre hiçbir şekilde değmez, kütüphanesi yeteri kadar geniş değil, gereksiz pahalı, akıcı bir deneyim sunmuyor.

Hocam dediğim gibi ücretsiz versiyonu deneyin, stabil çalışıp çalışmadığına bakın. Söylediğiniz oyunlardan Unity'i denedim, internetim yeterli olmasına rağmen akıcı oynanmıyordu oyun. Bana göre hiçbir şekilde değmez, kütüphanesi yeteri kadar geniş değil, gereksiz pahalı, akıcı bir deneyim sunmuyor.

Tamam hocam deyeceğim sonra bakarım sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı