GeForce NOW 30TL

Ben 1 yilligini 90 TL'ye satiyorum. Fiyat 150 TL idi dusurdum kisa sureligine fiyati. İlgilenirsen Discord adresimi verebilirim. Buradan da bircok satis yaptim, sorun yasayan olmadi. Ayrica bu aldigin hesabin saticisi sana garanti vermez, yani hesap 2.gunde bile patlayabilir. Ben ise 1 yil boyunca garanti sagliyorum.
Ben ilgileniyorum. Discord adresi atabilir misiniz?

Ben 1 yilligini 90 TL'ye satiyorum. Fiyat 150 TL idi dusurdum kisa sureligine fiyati. İlgilenirsen Discord adresimi verebilirim. Buradan da bircok satis yaptim, sorun yasayan olmadi. Ayrica bu aldığın hesabin saticisi sana garanti vermez, yani hesap 2.gunde bile patlayabilir. Ben ise 1 yil boyunca garanti sagliyorum.

Steam Key vukuatınızdan sonra size güven problemi yaşıyorum hocam. :( ama almayı çok istiyorum.

Son düzenleme:
Oyunalisveris güvenilir site alınabilir fakat arkadaşın kendisi Türk sunucuları yerine Avrupa olarak satıyor, ne anladım bu işten? Avrupa olunca ping olayları başlıyor :). Kısaca gereksiz, pinginiz yoksa alınabilir.

Steam Key vukuatınızdan sonra size güven problemi yaşıyorum hocam. :( ama almayı çok istiyorum.
Guven problemi yasiyorsan almayabilirsin dostum. Bahsettigin konuda ise olayi cozduk arkadasa keyini teslim etmistim zaten dolandiricilik bile yoktu ortada kisaca. Dedigim gibi bir suru musterim var, hic biri sorun yasamadi.
Ben ilgileniyorum. Discord adresi atabilir misiniz?
Tabii. Swaff#5052
İyiymiş, sınav bitse de alsam.ama daha var.
Hocam 1-2 gun sonra fiyat 150 TL olacak haberiniz olsun diye belirtmek istedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı