GeForce Now 90 Günlük Deneme

Y

yusnu

Ziyaretçi
GeForce Now üyeliği satın almayı denediğinizde karttan para çekmeden(deneme amaçlı çekiliyor bazı sitelerde) 90 günlük deneme veriyor. Başka bir konuda sunucu bekleme sırasıyla ilgili mesajlar görmüştüm, belki bilmeyenler vardır diye açıyorum konuyu. Üyeliği aktif ettikten sonra "Downgrade My Membership" diyebilirsiniz. 90 gün sonunda tekrar ücretsiz sürüme geçiyor.
1580930227066.png

Zaten GTX Serisi ekran kartım var benim için sorun yok ancak ekran kartı berbat olan arkadaşlar internetiyle bunu kullanabilirler :)

İnternetiniz de kötüyse hiç bulaşmayın.

Sistem şu an yeni olduğu için çok bilgi yok. Siz deneyebildiniz mi performans ve gecikme olarak nasıl?
LoL ve Destiny 2'yi denedim. İkisinde de rahatsız edici gecikme olmadı ama stabil internet bağlantısı gerekiyor. İnternet bağlantısı zayıfladığında normal olarak droplar giriyor. Bu droplar görüntünün bozulması ve donması şeklinde oluyor. 25 Mbps hızında internet ile denedim ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı