Çözüldü GeForce NOW %99 Kare Kaybı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

trkylmz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Superonline fiber, 100 Mbps download, 10 Mbps upload, 2 ms pinge sahip bir internet kullanıyorum. Kablolu olarak kullanıyorum. Bilgisayarımda GeForce NOW ağ testi yaptığımda Kare Kaybı oranım 99 civarında çıkıyor. Ama mobil hattımın internetini bilgisayarıma bağladığımda ve ağ testi yaptığımda Kare Kaybım 0 olarak gösteriyor. İlginç bir şekilde VPN ile bağlandığımda yine 0 olarak gösteriyor. NVIDIA'nın forumlarında bu sorunu yaşayan çok kişi vardı ancak çözümünü asla bulamadım. Bir fikri olan var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Çözüm
%1, %0.1 FPS düşmesi olayına benzer oyun içinde anlık olarak takılmalar yaşıyorum. Rainbow Six tarzı rekabetçi oyunlar oynadığımdan dolayı çok rahatsızlık veriyor. Bazı zamanlar olmuyor ama sık sık oluyor. Görüntüde en yüksek ayarlarda gayet net ve düzgün oynayabiliyorum.
Sanırım benimle aynı sorunu yaşayan bir arkadaş var. Sorunun neden kaynaklandığını daha doğru açıklamış ancak bu konuda fazla bilgim yok belki size fikir vermesi açısından yardımcı olabilir. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

%1, %0.1 FPS düşmesi olayına benzer oyun içinde anlık olarak takılmalar yaşıyorum. Rainbow Six tarzı rekabetçi oyunlar oynadığımdan dolayı çok rahatsızlık veriyor. Bazı zamanlar olmuyor ama sık sık oluyor. Görüntüde en yüksek ayarlarda gayet net ve düzgün oynayabiliyorum.

Sanırım benimle aynı sorunu yaşayan bir arkadaş var. Sorunun neden kaynaklandığını daha doğru açıklamış ancak bu konuda fazla bilgim yok belki size fikir vermesi açısından yardımcı olabilir. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Güncelleme:

Superonline müşteri hizmetleri ile görüştüm ve internet altyapımda %30 kayıp tespit ettiler, bu oranın çok yüksek olduğunu ve sorunun bundan kaynaklandığını söylediler. Teknik ekip yönlendirdiler. Benzer sorun yaşayan arkadaşların bilgisine.

Güncelleme:

Superonline müşteri hizmetleri ile görüştüm ve internet altyapımda %30 kayıp tespit ettiler, bu oranın çok yüksek olduğunu ve sorunun bundan kaynaklandığını söylediler. Teknik ekip yönlendirdiler. Benzer sorun yaşayan arkadaşların bilgisine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı