GeForce NOW alınır mı?

Ben Macaristanda yaşadığım dönem kullanırdım. Aylık 5 Euro öderdim 1 yıl önce gayet memnundum. Türkiyede internetim pek iyi olmadığı için iptal ettim üyeliğimi.

Tamam. Bir de YouTube'da. sırayı azaltmak için sunucu seçin diyor sabah saatlerinde az filan deniyor video şu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben yapamadım sunucu seçmeye gelince sadece tr1 gözüküyor anlamadım yoksa artık yapılmıyormu?

Tamam. Bir de YouTube'da. Sırayı azaltmak için sunucu seçin diyor sabah saatlerinde az falan deniyor video şu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben yapamadım sunucu seçmeye gelince sadece TR1 gözüküyor anlamadım yoksa artık yapılmıyor mu?

GAME+ ile olan üyeliklerde başka sunucuya geçilmiyor. Önceden açtığınız bir gf hesabınız varsa onunla giriş yapıp sunucu değiştirebilirsiniz.

Bence alınır internetin de iyi gözüküyor arkadaşım kullanıyor 16 Mbps internet ile CS:GO ve Rust oynuyor gayette memnun

Tamam. Bir de YouTube'da. Sırayı azaltmak için sunucu seçin diyor sabah saatlerinde az falan deniyor video şu
Ben yapamadım sunucu seçmeye gelince sadece TR1 gözüküyor anlamadım yoksa artık yapılmıyor mu?

Türkiye sunucusu olduğu için eskiden eu-us sunucuları vardı ama TR'ye de geldiği için TR sürümünde sadece TR serverleri var.

Geri
Yukarı