GeForce NOW alınır mı?

Hocam, GeForce NOW Oyunları FPS Sıkıntısı Çekmeden Oynayabilmenizi Sağlar. Ücretsiz Ve Ücretli Sürümleri Vardır. Ücretsiz Sürümde Sıra Bekleme Olayı Vardır. Ancak Ücretli Alırsanız Sıra Beklemeden Direkt Olarak Oyuna Giriş Yapabilirsiniz.

Sıra bekleme olayı şöyle bedava sürümünde sıra bekleme olayı var bir oyuna giriyorsun önünde 100 kişi var 100 kişi de sıra sıra giriyor öyle. 65 Mbps de iyi oynatır GeForce NOW alırsan sıra beklemeden girersin.

Ekran kartımı alana kadar GFN kullanmis biri olarak şunu söyleyeyim: Bu sistem üzerinden oynamakla, kendi sistemin üzerinde oynamak arasında devasa bir fark var.

Yani beklentini düşük tutarak girmende fayda var.

100Mbps internet ile performans rezil. Ben tavsiye etmiyorum. Zaten gelen şu zamlar ile alınmaz. xCloud kullanın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GeForce NOW uzaktan bakacağım oyunları bana oynama fırsatı sundu. Açıkçası memnun kalmıştım, 6 aylık alırsan eğer aylığı 60'a falan denk geliyor.
Hocam premium olanı alacağım forza horizon 4 falan oynayacağım bir sıkıntı yaşar mıyım sıra bekler miyim
Sıra bekleme olayı şöyle bedava sürümünde sıra bekleme olayı var bir oyuna giriyorsun önünde 100 kişi var 100 kişi de sıra sıra giriyor öyle. 65 Mbps de iyi oynatır GeForce NOW alırsan sıra beklemeden girersin.
Hocam, GeForce NOW Oyunları FPS Sıkıntısı Çekmeden Oynayabilmenizi Sağlar. Ücretsiz Ve Ücretli Sürümleri Vardır. Ücretsiz Sürümde Sıra Bekleme Olayı Vardır. Ancak Ücretli Alırsanız Sıra Beklemeden Direkt Olarak Oyuna Giriş Yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı