Geforce NOW alınır mı?

Bence fiyatı çok fazla onun yerine aylık verdiğiniz parayı biriktirerek update yapabilirsiniz.
Hocam buna katılmıyorum, birkaç yıl önce olsa belki doğru olabilirdi ama şu anki durumda aylık 110 TL ile 1 yıl birikim yaparak adam akıllı ekran kartı bile alınamaz, zaten birikim yapana dek fiyatta katlanır, 110 TL pahalı deniyor ama bence bu hizmet için neredeyse bedava, bugün bir döner 40-45 TL bandında, bir kahve 30 TL iken 3 kahve yada 2-3 döner fiyatına 30 gün boyunca bilgisayar sahibi oluyorsunuz gibi düşünün

Son düzenleme:
1 seneden fazladır ara ara indirim olduğu zaman abone oluyorum. Açıkçası ben memnunum cam gibi oynuyorum. Bulut yedeklemede de hiç sorun yaşamadım.

bir iki gün sadece GFN'den witcher-Star wars oynamıştım gayet alınır ancak ben şu xbox'ın cloud sistemine bayılıyorum.Konsol varsa zaten girebiliyorsunuz da olmayanlar için TR'ye de getirilmeli.

Bilgisayarım güçlü değil ve Steam/Epic kütüphanemde bulunan bazı oyunları (GFN'de mevcut) oynamak istiyorum. Sizce alınır mı ve Türkiye de kalitesi nasıl?
Alınır ben 2-3 tane büyük çaplı oyun bitirdim 50 MBPS internetle. Bir de benim ethernet kablosundan kaynaklı paket kaybım çok yüksekti ona rağmen rahat oynadım.

Görüntü kalitesine ben açıkçası katlanamadım, çamur gibi geliyor. 92Mbps sunuyor internet servisim.
Hocam görüntü ayarlarını manuel yapmalısınız, benim önceki internetim 100Mbps fiberdi, gecikme ve pingim neredeyde yok denecek kadar olmasına rağmen görüntü çamur gibiydi, varsayılan ayarlar gecikmelere ve görüntü kalitesinde düşüşlere sebep oluyor, max bitrate hızı ve çözünürlük manuel ayarlanırsa problem yaşanmıyor, şu an 20Mbps VDSL kullanıyorum altyapı olmadığı halde buna rağmen görüntü ve gecikme muazzam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı