GeForce NOW alınır mı?

Ben kablo ile bağlı 100mbps internet ile denediğimde beğenmemiştim. Hikayeli oyun oynayacaksanız alabilirsiniz ama online oyunlar için tavsiye etmiyorum.
Hocam değişiyor ya benim internetim sizinkinden kat kat kötü ve kablosuz csgo oynamıştım bana çok kötü gelmemişti hikayeli için iyidir güzel.

Eğer yapmadıysan bir kaç ayarı var ben ayarları yaptıktan sonra rahat oynamaya başladım.

Ben kablo ile bağlı 100mbps internet ile denediğimde beğenmemiştim. Hikayeli oyun oynayacaksanız alabilirsiniz ama online oyunlar için tavsiye etmiyorum.
Ben kaç aydır geforce now ile Rainbow Six Fortnite oynuyorum. Bir sorun yaşamadım.

xCloud için Yunanistan da açılacak Azure ile birlikte Türkiye portu da çıkmış olur muhtemelen bekleyebilirsiniz.

Hangi sunucuyu seçiyorsunuz hocam? Bende otomatikte 200 civarı sıra bekletiyor şu an.

Windscribe VPN ile Almanya Castle'a bağlanyom sıra 400 oluyor ama çok hızlı akıyor 7 dk gibi bir sürede giriyor.

Hocam rastgele seçin Nortwest olur başkası olur seçin deneyin.

Hocam sizce değer mi parasına?
ücretsiz sürümünü kullanıyorum vpn ile avrupaya bağlanıp sıra bitip oyun başlayacağı zaman kapatın ping felan olmuyor

Windscribe VPN ile Almanya Castle'a bağlanyom sıra 400 oluyor ama çok hızlı akıyor 7 dk gibi bir sürede giriyor.

ücretsiz sürümünü kullanıyorum vpn ile avrupaya bağlanıp sıra bitip oyun başlayacağı zaman kapatın ping felan olmuyor
Sunucuları deneye deneye sıraya giriyorum fakat sıra bana geldiğinde "Oturumunuz başlatılırken sorun çıktı." diyor, bir türlü çözemedim sorunu. (2-3 hafta önce denediğimde de aynı hatayı veriyordu.)

Geri
Yukarı