GeForce NOW alınır mı?

Akıcı bir şekilde oynayamayan ayar yapmayı bilmiyordur. 25 Mbps internetle yağ gibi oynuyorum. Eğer stabil bir internetin var ise almanı öneririm. Tek kötü yanı akşam sıra oluyor o da 5 dakikada bitiyor. Yakında çözerler onu muhtemelen.

Bilip bilmeden konuşmaya bayılıyorsunuz.

Bayılıyorum. 100Mbps ile paket kaybı yaşıyorum. Görüntü sorunları yaşıyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum bir şeyden anladıkları yok. İnternetten olabilir diyorlar. Kadere bak Turkcell Superonline fiber abonesiyim.

Aynı hizmeti VPN ile Avrupa'dan ücretsiz daha stabil kullanıyorum. VPN ile xCloud kullanıyorum daha stabil bir deneyim sunuyor. Yerelleştirme bu mudur sizce? Elin Fransa - Almanya sunucusunda nasıl daha stabil bir deneyim nasıl yaşarım?

Al bu da anlık. Bak. Bir de ekran kartı yetersizliklerinden bahsetmek istemiyorum....
1675167084419.png

Bayılıyorum. 100Mbps ile paket kaybı yaşıyorum. Görüntü sorunları yaşıyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum bir şeyden anladıkları yok. İnternetten olabilir diyorlar. Kadere bak Turkcell Superonline fiber abonesiyim.

Aynı hizmeti VPN ile Avrupa'dan ücretsiz daha stabil kullanıyorum. VPN ile xCloud kullanıyorum daha stabil bir deneyim sunuyor. Yerelleştirme bu mudur sizce? Elin Fransa - Almanya sunucusunda nasıl daha stabil bir deneyim nasıl yaşarım?

Al bu da anlık. Bak. Bir de ekran kartı yetersizliklerinden bahsetmek istemiyorum....
Eki Görüntüle 1651863
Ben niye kasma yaşamıyorum acaba bak sen şu işe.

Sende bir sıkıntı olduğunu neden kabul etmiyorsun? Hala kelime oyunu yapıyor adam.

Ulan tamam haklısın sorun bende ama sorunu çözecek olan kim? İnternet Turkcell'in, aldığım hizmet Turkcell'in...

Aynı hizmeti VPN ile aldığım da sorun yok... Bu mantıklı mı şimdi? Sorun bendeyse neden VPN ile Avrupa'da sorun yokta Türkiye de var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kod vardı forumda gördüğüm OZELTEKLIF1AY diye işe yarıyor ödeme ekranında 80TL çıkıyor.

Denemek istedim saat 16.30 civarında girdim fakat 20.30'a kadar sıra gelmedi ben de çıktım sinirlerimi bozmuştu.
Hocam o teklif yalnızca ilk satın alım için mi geçerli? Ne kadar süre geçerli?

Ulan tamam haklısın sorun bende ama sorunu çözecek olan kim? İnternet Turkcell'in, aldığım hizmet Turkcell'in...

Aynı hizmeti VPN ile aldığım da sorun yok... Bu mantıklı mı şimdi? Sorun bendeyse neden VPN ile Avrupa'da sorun yokta Türkiye de var?
Abicim anlamıyon galiba bak sorun senin internette. İnternetin stabil değil. Serverlarda bi sıkıntı yok. Aynı anda 1000 kişi kullanıyorsa internetini bilemem artık. Ya da denk gelmiştir Avrupa'da kasmıyorsa. Mantıklı değil dediğin şeyler. Daha şimdi GFN'de oyun oynuyordum.

Abicim anlamıyon galiba bak sorun senin internette. İnternetin stabil değil. Serverlarda bir sıkıntı yok. Aynı anda 1000 kişi kullanıyorsa internetini bilemem artık. Ya da denk gelmiştir Avrupa'da kasmıyorsa. Mantıklı değil dediğin şeyler. Daha şimdi GFN'de oyun oynuyordum.

Avrupa'da sorun yok ve XCloud'da kullanıyorum orada da sorun yok.

Attığım ekran görüntüsünü de incelersen çok rahat şekilde 50Mbps sömürüyor. 1920x1080 60FPS şekilde. CS:GO'da 65Mbps'leri görüyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı