Çözüldü GeForce NOW arada sırada istikrarsız bağlantı deyip donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

beyko41

Decapat
Daha fazla  
1676807865509.png

İnternet hızım bu.

1676807905127.png

GeForce NOW ayarım bu.

Sorun ise LoL oynarken arada sırada drop yiyor, ekran donuyor. Online bir oyun oynarken sıkıntı çıkartıyor. Dedim galiba Online oyunlara özel, singlplayer oyunlarda da aynı. Sizce sorun nedir (bilgisayarım çok kötü diye GeForce NOW'dan oynuyorum)?

Çözüm
50 yapma onu. İnternet bağlantınız ile hız testi yaptığınızda çıkan sonucu 2-3 düşürerek işaretleyin GFN'de. 46 çıkmış yani 43-44 yapın. Böylece oyun daha stabil olur. Görüntüyü de 1080P yapabilirsiniz. İnternetiniz 1080P'yi destekliyor GFN'de.
Eki Görüntüle 1675092

İnternet hızım bu.

Eki Görüntüle 1675093

GeForce NOW ayarım bu.

Sorun ise LoL oynarken arada sırada drop yiyor, ekran donuyor. Online bir oyun oynarken sıkıntı çıkartıyor. Dedim galiba Online oyunlara özel, singlplayer oyunlarda da aynı. Sizce sorun nedir (bilgisayarım çok kötü diye GeForce NOW'dan oynuyorum)?

İnternete Wi-Fi ile bağlanıyorsanız olabilir.

50 yapma onu. İnternet bağlantınız ile hız testi yaptığınızda çıkan sonucu 2-3 düşürerek işaretleyin GFN'de. 46 çıkmış yani 43-44 yapın. Böylece oyun daha stabil olur. Görüntüyü de 1080P yapabilirsiniz. İnternetiniz 1080P'yi destekliyor GFN'de.

Çözüm
Kendim test ettim GeForce NOW orada gösterdiğin interneti zorluyor. Sadece zorluyor. 1080p 15Mbps Speed olan arkadasimda 27 Mbps yaptik. Kasmadan oynuyor. Aman absürt rakamlar yazmaniza gerek yok. Amaciniz lagi engellemekse goruntuye veren interneti kismaktir. Zaten dusuk cozunurluktesiniz.

V-sync GFN'de tavsiye edilmez ayrıca adamın interneti 46 mbps neden 27 yapsın?
2 yildir kullaniyorum tum sistem ozelliklerini biliyorum cokca arastirdim kimim tavsiye etmedigini soylerseniz iyi olur.

Kendim test ettim GeForce NOW orada gösterdiğin interneti zorluyor. Sadece zorluyor. 1080p 15Mbps Speed olan arkadasimda 27 Mbps yaptik. Kasmadan oynuyor. Aman absürt rakamlar yazmaniza gerek yok. Amaciniz lagi engellemekse goruntuye veren interneti kismaktir. Zaten dusuk cozunurluktesiniz.
Yanlış yapıyorsunuz. İnternet 15 ise ya 15 ya da 2-3 mbps daha düşüğe ayarlamanız lazım önerilen budur. Senin 27 yapmana tepki gösterme sebebim internetin anlık en ufak düşüş yaşarsa oyun da takılır. Ve oyun 27 mbps de çalışmaz yaptığın ayar aşırı saçma.

2 yildir kullaniyorum tum sistem ozelliklerini biliyorum cokca arastirdim kimim tavsiye etmedigini soylerseniz iyi olur.
Bu adamdan öğrenip kendim de test ettim izleme vaktin varsa izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış yapıyorsunuz. İnternet 15 ise ya 15 ya da 2-3 mbps daha düşüğe ayarlamanız lazım önerilen budur. Senin 27 yapmana tepki gösterme sebebim internetin anlık en ufak düşüş yaşarsa oyun da takılır.
15 mbs e alma diye bir sey yok. Dostum senin bir bilgin var mı bu konu hakkında? Cunku bir dedigin digerini tutmuyor. Arkadasin 40mbs interneti var. Lol oynuyorum diyor. Lol icin grafik onemli degil, mouse hizi klavye hizina verecegi interneti grafige vermis oluyor. 27mbs icin FHD alaniliyorken neden grafigi onemli olmayan bir oyuna 40 mb verip ayrica 1600x900 olsun?

15 mbs e alma diye bir sey yok. Dostum senin bir bilgin var mı bu konu hakkında? Cunku bir dedigin digerini tutmuyor. Arkadasin 40mbs interneti var. Lol oynuyorum diyor. Lol icin grafik onemli degil, mouse hizi klavye hizina verecegi interneti grafige vermis oluyor. 27mbs icin FHD alaniliyorken neden grafigi onemli olmayan bir oyuna 40 mb verip ayrica 1600x900 olsun?
Ne diyorsun abicim sen? Ney dediğim diğerini tutmuyor? GFN ayarları var ya hani oradan bit hızını 15'in biraz altına al dedim. Anlamamakla ne inat ediyorsun anlamıyorum ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı