GeForce NOW aşırı donuyor ve bulanık görüntü sorunu

SaAs12

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW'u daha bugün aldım ve aşırı düşük FPS bulanıklık sorunu yaşıyorum her oyunda böyle karakterlerde durmadan duvarlardan geçiyor YouTube'da izledim bazılarında hiç donmuyor bende nedense çok donuyor acaba neden kaynaklı veya çözümü var mıdır?
İnternet dowloand hızım 25 Mbps upload 5 Mbps.

Son düzenleme:
GeForce NOW'u daha bugün aldım ve aşırı düşük FPS bulanıklık sorunu yaşıyorum. Her oyunda böyle karakterlerde durmadan duvarlardan geçiyor. YouTube'da izledim bazılarında hiç donmuyor, bende nedense çok donuyor. Acaba neden kaynaklı veya çözümü var mıdır?
İnternet dowloand hızım 25 Mbps upload 5 Mbps.

Benim internet 90 Mbps indirme 10 Mbps hızında ama ben de bile o tarz sıkıntılar var. Türkiye sunucuları pek sağlıklı değil sanırım. GAME+ sağ olsun çoğu oyunda 1060 ekran kartı verdiği için yüksek ayarlarda oyun açmıyor.

Benim internet 90 Mbps indirme 10 Mbps hızında ama ben de bile o tarz sıkıntılar var. Türkiye sunucuları pek sağlıklı değil sanırım. GAME+ sağ olsun çoğu oyunda 1060 ekran kartı verdiği için yüksek ayarlarda oyun açmıyor.

RTX 2080 verdiği oyunlarda bile aynı sorunları yaşıyorum YouTube'deki 35 Mbps alan adamla çok farklı gibi benimkinde hiçbir şey gözükmüyor neredeyse

Fiber mi VDSL mi kullanıyorsunuz?

VDSL

Dosya Ekleri

• 4789478947.PNG
    4789478947.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
RTX 2080 verdiği oyunlarda bile aynı sorunları yaşıyorum YouTube'deki 35 Mbps alan adamla biraz farklı gibi benimki bir şey gözükmüyor pek.

VDSL.

Hız testi yaparken pingin kaç oluyor? 111 çok kötü.

8 dowloandım 35 oyuna girince 25. yanlış yazmışım internetle alakası yok bence YouTube'da benimle aynı hızdaki adam 35 Mbps hiçbir sorun olmadan oynuyor fakat bende resmen oynanılmayacak kadar kötü hiçbir şey görünmüyor ve aşırı donuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı