GeForce Now Bağlantı Sorunu

@Eresbos06 Speccy - Free Download bunu indirip kurar mısın? Grafik bölümünde ne yazdığına bak. Ona göre sürücü indireceksin. Dikkat et. Kurulumda sana CCleaner kurmanı isteyecek. Kabul etmeden kur.

Eki Görüntüle 496909

Eki Görüntüle 496906
Belirttiğiniz programı indirip kurdum.

1580905400131.png

Şöyle bir ekran var. Ama ben driveri kurduktan sonra bununla baktım. 4650 indirdim mecburen. Kurulumda her zaman "Hızlı" seçeneği ile kuruyordum. İlk defa "Özel" seçeneğini seçerek kurdum ve şuan ekran kartının denetim masası açılıyor. Ama şuan o yeşil olan videoyu açtığımda sürekli dönüyor ve video başlamıyor. GeForce Now'u açıp oyun açmak istediğimde ise alttaki hatayı vermeye başladı.

1580905523085.png

Yeşil ekran sorunu yüksek ihtimalle ekran kartıyla ilgili. Sürücü ile bunu giderebilirsin diye umuyorum.
Belirttiğiniz programı indirip kurdum.

Eki Görüntüle 496918

Şöyle bir ekran var. Ama ben driveri kurduktan sonra bununla baktım. 4650 indirdim mecburen. Kurulumda her zaman "Hızlı" seçeneği ile kuruyordum. İlk defa "Özel" seçeneğini seçerek kurdum ve şuan ekran kartının denetim masası açılıyor. Ama şuan o yeşil olan videoyu açtığımda sürekli dönüyor ve video başlamıyor. GeForce Now'u açıp oyun açmak istediğimde ise alttaki hatayı vermeye başladı.

Eki Görüntüle 496921
Aplikasyon kurulumu başarısız oldu lütfen gereksinimleri kontrol edin diyor. Sisteminiz 32 bit mi? Ayrıca ekran kartının doğru sürücüsünü kurduğunuzdan emin olun. NVIDIA NOW gereksinimlerine bir göz atın derim.

@Eresbos06 burada ki sürücüyü indirip kurabilir misiniz? Malum ekran kartı sürücüsü zor bulunuyor. Deneme yanılma yoluyla ulaşacağız gibi.

Download zip kısmına tıklayıp yükler misiniz? Sürücüyü indir derseniz başka bir program indiriyor. Ona gerek yok.

InkedScreenshot_4_LI.jpg

Yeşil ekran sorunu yüksek ihtimalle ekran kartıyla ilgili. Sürücü ile bunu giderebilirsin diye umuyorum.

Aplikasyon kurulumu başarısız oldu lütfen gereksinimleri kontrol edin diyor. Sisteminiz 32 bit mi? Ayrıca ekran kartının doğru sürücüsünü kurduğunuzdan emin olun. NVIDIA NOW gereksinimlerine bir göz atın derim.
DDU ile silip tekrar driver yüklemeden önce açılıyordu konunun en başında belirttiğim görseller var hatta. Fakat şuan direkt bu hatayı veriyor. O ekrana hiç gelmiyor. Ve sistemim 64 bit.
@Eresbos06 burada ki sürücüyü indirip kurabilir misiniz? Malum ekran kartı sürücüsü zor bulunuyor. Deneme yanılma yoluyla ulaşacağız gibi.

Download zip kısmına tıklayıp yükler misiniz? Sürücüyü indir derseniz başka bir program indiriyor. Ona gerek yok.

Eki Görüntüle 496933
Onu da indirdim zip dosyasının içinden bir klasör çıktı içerisinde alttaki dosyalar var.

1580907398962.png

En alttaki setup dosyasını açtığımda ise alttaki ekran ile karşılaşıyorum.

1580907473584.png

"Ok" dediğimde ise kapanıyor. Discord varsa eğer oradan iletişime geçebiliriz. Daha rahat ve kolay olabilir ikimiz için de.

Geri
Yukarı