GeForce NOW bekleme listesine göre satış nedir?

aykuto11

Decapat
GeForce NOW'da 3 aylık üyelikte "Ön Kayıt bekleme listesindeki sırana göre sana henüz paket satışı gerçekleştiremiyoruz." diye uyarı alıyorum. E-postada da herhangi bir şey yok. Sıra falan mı var, beklemek mi gerekiyor?

Dosya Ekleri

• vava.png
    vava.png
    251,3 KB · Görüntüleme: 241
GeForce NOW'da 3 aylık üyelikte "ön kayıt bekleme listesindeki sırana göre sana henüz paket satışı gerçekleştiremiyoruz." diye uyarı alıyorum. E-postada da herhangi bir şey yok. Sıra falan mı var, beklemek mi gerekiyor?

Bana onay 01:41 de geldi denedim pek bir farkı yok sadece 49 ms yerine 15 ms alıyorum(internetim 100Mbps)ayrıca hala daha 360p hiçbir avantajı yok denecek kadar az almayın değmez belki seneye alırsınız.

Bana da öyle dedi ama tekrar deneyince satın alabildim.
Denemek için 1 aylık aldım fornite giriyorum, kendi bilgisayarımda hızlıca giriyo oyuna GFN' de adamlar arabadan atlıyo alan daralmaya başlıycak nerdeyse o sırada oyun yüklenip beni oyuna sokuyo, tost makinesinden hallice işte.

Bana onay 01:41 de geldi denedim pek bir farkı yok sadece 49 ms yerine 15 ms alıyorum(internetim 100Mbps)ayrıca hala daha 360p hiçbir avantajı yok denecek kadar az almayın değmez belki seneye alırsınız.
oyunu 360p olarak mı oynuyoruz ben bir kere deneyebilme şansı buldum kalite hiç iyi değildi.

Geri
Yukarı