GeForce NOW sıra bekleme rezilliği

Şu anda 5 dakikadır bekliyorum hala daha bitmedi premium olmama rağmen sıra bekleten rezil bir sistem. Başka ülkelerde 3080-4080 ekran kartı kullanıyorlar ve 120 FPS yayın sağlıyorlar fakat Türkiye'de durum gördüğünüz gibi. Tavsiye etmiyorum.

Eki Görüntüle 1828099
Ben zamanında PC devri bitti diyenlere karşı demiştim. Buluta güven olmaz, elinde cihaz yokken oyun oynamak garanti değildir diye. Sonuç ortada, geçmiş olsun hocam. İnşallah sorun düzelir ama ben hâla tamamen buluta güvenerek oyun oynama taraftarı değilim.

Ben zamanında PC devri bitti diyenlere karşı demiştim. Buluta güven olmaz, elinde cihaz yokken oyun oynamak garanti değildir diye. Sonuç ortada, geçmiş olsun hocam. İnşallah sorun düzelir ama ben hâla tamamen buluta güvenerek oyun oynama taraftarı değilim.
Hocam aslında diğer bulut sistemlerinde bu Turkcell'in rezilliği yok. Aynı Geforce NOW'un avrupa sürümünde bilgisayarlar tam performans çalışıyor, Türkiye'deki Geforce Now'da bilgisayarlarda sözde RTX 2080c adında bir kart var fakat 1050 Ti gibi performans veriyor, bilgisayarları problemli.

RTX 2080 normalde yüksek fpste ultra açamadığı oyun, çok güçlü bir grafik kartı.

Şu anda 5 dakikadır bekliyorum hala daha bitmedi premium olmama rağmen sıra bekleten rezil bir sistem. Başka ülkelerde 3080-4080 ekran kartı kullanıyorlar ve 120 FPS yayın sağlıyorlar fakat Türkiye'de durum gördüğünüz gibi. Tavsiye etmiyorum.

Eki Görüntüle 1828099

Premiumlarda sıra bekletiyormuymuş yahu.

Bulut sistemi için hala daha çok elken çünkü herkesin iyi bir interneti yok en azından Türkiye'de ve buluttan oynamak o kadar da güzel değil sistemi olmayanlar için güzel.

Eki Görüntüle 1828099
Allah sabır versin hocam bende 1 yıldır kullandım nisan da güzel bir sistem aldım da kurtuldum yoksa ömür bu sırayla geçiyor bizim ülkenin çözümleri bile insanı yaşlandırıyor.

Eki Görüntüle 1828099

Şu an herhangi bir sıra bekleme olayı yaşanmıyor. Ara sıra bazı teknik aksaklıklar haricinde gayet memnunum açıkçası. Çevremdeki sistemi olmayan arkadaşlara da internetleri iyi ise kesinlikle öneririm.

Geri
Yukarı