Çözüldü GeForce NOW "bugün katılın" sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fps_lover

Picopat
Arkadaşlar merhaba. GeForce NOW hesap açtım oyunlarımı gördüm. Oynamak isteyince GAME+'a üye olmamı istedi. Oldum.
Ardından bedava aboneliğimin aktive edildiğine dair bir e-posta aldım. Ardından bugün katılın dedikten sonra devam etsem de üyeliğimi algılamıyor.
Sorun nedir? Bedava çalışmıyor mu? Aynı e-posta her şey aynı.

Çözüm
Hayır, o gelen e-posta reklam amaçlı. Şu an ücretsiz üyelere GeForce Now Türkiye sunucusu açık değil. Sıra bekleyenler de bu hizmeti satın alanlar. Satın alıma açıldı tarzı bir bildirim ile clickbait reklam yapıyorlar.

Kısacası sunucular yetersiz. Forum ve Twitter yazılanlara bakarak para verenler sabah vakitlerinde bile sıra bekliyorlar. Akşam saatlerini hayal bile edemiyorum.
Hayır, o gelen e-posta reklam amaçlı. Şu an ücretsiz üyelere GeForce Now Türkiye sunucusu açık değil. Sıra bekleyenler de bu hizmeti satın alanlar. Satın alıma açıldı tarzı bir bildirim ile clickbait reklam yapıyorlar.

Kısacası sunucular yetersiz. Forum ve Twitter yazılanlara bakarak para verenler sabah vakitlerinde bile sıra bekliyorlar. Akşam saatlerini hayal bile edemiyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı