Çözüldü NVIDIA GeForce Now Bağlantı Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrStockholm

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, NVIDIA GeForce Now'a bağlanmak istediğimde resimde gördüğünüz bağlantı hatasını alıyorum. Fiber internet kullanıyorum 50 download 5 upload hızım var ve buna rağmen bu hatayı alıyorum. NVIDIA Destek ile görüştüğüm zaman bana 2.4GHz bağlantımın olduğu ama önerilen bağlantının 5GHz olduğu söylendi, arkadaşımın evinde 2.4GHz internet ile bağlandığım zaman ve arkadaşımın internet hızının benimkinden daha yavaş olmasına rağmen onunkinde çalışıyor benimkinde çalışmıyor.
Bazı arkadaşların söylediği çözümleri denedim onlar da olmadı;

• Herhangi bir Anti-Virüs programı kullanmıyorum.
  • Ücretli/Ücretsiz çoğu VPN programını denedim lakin öyle de bir sonuç alamadım.
  • Ethernet kablosu ile bağlandım (Wi-Fi kullanıyordum) öyle de olmadı.
  • Windows Update ve Driver'larımı güncellememe rağmen çalışmadı.
  • NVIDIA GeForce Now içerisinde settings kısmına oradan ayar yapmaya çalıştım ama öyle de donuyor Settings'e girmiyor.
  • Windows dilini İngilizce yaptım değişen bir şey olmadı.
Yardımcı olursanız sevinirim.

djlFFtA - Imgur.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kesin çözüm olacak diyemem lakin 2004 sürümüne yükseltme yapmayı dene ilk iş. Olmazsa daha derinlemesine bakacağım.

Bendede aynı sorun vardı. VPN Unlimited 6.6 kurdum 7 günlük Free versiyonu düzeliyor. 3 gündür oynuyorum Now'da beklediğimden iyi bir hizmet bu hala şaşkınlığımı atamadım.

Dediğin VPN programını da deneyeceğim ama bir şey değiştireceğini sanmıyorum bende :(

Aynı sorun bende de var, aylardır çözemedim. Live Support'taki arkadaşlar da çözemedi. Yeni güncelleme gelmesini bekliyorum belki düzelir diye. Başka bir çözüm yolum kalmadı çünkü.

Aylardır bu sorunu çözmeye çalışıyorum ben de verdiğiniz programı kullandım bazılarında çarpı işareti var ama sorun çözülmedi.

333444.png

Kesin çözüm olacak diyemem lakin 2004 sürümüne yükseltme yapmayı dene ilk iş. Olmazsa daha derinlemesine bakacağım.

Çözüm

Sürümü yazacak herhangi bir USB belleğim yok ama en yakın zamanda temin etmeye çalışacağım, dediğinizi deneyeceğim. Her şey için teşekkürler.

Windows 10 2004 sürümü ile birlikte sorun da çözüldü teşekkür ederim.

Son düzenleme:

MacBook Air kullanıyorum 200Mbps internetim olmasına rağmen GeForce Now'da anlık kasmalar oluyor. Oyun tamamen duruyor ekranımda, sonra birden yine başlıyor ama oynarken gayet akıcı ve kaliteli. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı