GeForce Now deneyimi

Deneyimli yakup

Decapat
GeForce Now isimli bir uygulama piyasaya sürüldü ve bu sayede patates bilgisayarlarda bile Rust Witcher 3 gibi Premium oyunlar oynanmaya başladı. Ben de 25Mbps internetim ile Rust'a girdim ve 1 saat oynadım öncelikle oyuna akşam girmek neredeyse imkansız 5 dakikadır bekliyorum 400. sıradayım öğlen saatleri boş oluyor. İnternetimde anlık kayıplar olduğu için 480P 360P 720P de dolandı durdu bu da beni pek tatmin etmedi. Zevk almanız Turkcell Superonline gibi paketleri kullanmanız lazım. Şahsi görüşüm hayatım boyu oynamamın imkansız olduğu oyunları oynamak bu acıya değer. İleri de gelen güncellemeler ile süper bir hal alacağını düşünüyorum bence herkes bilgisayar almak yerine aylık 35TL + 100 TL internet paketi alsın.
Evimizde 70TL'lik paket kullandığımızı düşünürsek +30TL.
35+30=65.
1 Yıl=12 ay.
12x65=780TL.
Tüm oyunları Ultra'da açan bir PC 8000 TL.
Gerisini siz düşünün bence çok başarılı bir proje olmuş.

Son düzenleme:
Netin ne kadar iyi olursa olsun tr de, fps oyunlar için berbat. Single player oynarsın sorun yok. Online oyunlarda gecikme var. Zevk için oynicaksan hiç sorun değil ama amacın rank kasmak rekabet etmekse her hangi bi online oyunda. Çileden çıkarsın

Oynamak istediğiniz oyuna kendiniz sahip olmalısınız, bunu da ücrete dahil etmeniz gerekir. Bir RDR2 oynamak istediniz 300TL de oyuna vermeniz gerekiyor. Bu da fiyatı oldukça şişirecektir, sadece tek bir oyun bile 780TL olarak hesapladığınız ücreti 1.080TL'ye çıkarttı gördüğün gibi. Bu yüzden pek mantıklı bir seçenek değil.

Oynamak istediğiniz oyuna kendiniz sahip olmalısınız, bunu da ücrete dahil etmeniz gerekir. Bir RDR2 oynamak istediniz 300TL de oyuna vermeniz gerekiyor. Bu da fiyatı oldukça şişirecektir, sadece tek bir oyun bile 780TL olarak hesapladığınız ücreti 1.080TL'ye çıkarttı gördüğün gibi. Bu yüzden pek mantıklı bir seçenek değil.
bilgisayar alırken de RDR 2 ye para veriyorsun o yüzden oyunları hesaba katmadım
Netin ne kadar iyi olursa olsun tr de, fps oyunlar için berbat. Single player oynarsın sorun yok. Online oyunlarda gecikme var. Zevk için oynicaksan hiç sorun değil ama amacın rank kasmak rekabet etmekse her hangi bi online oyunda. Çileden çıkarsın
İleride düzelecektir o gecikme. Sonuçta yeni çıktı
O hesaplamaya oyun ücretlerinide ekleyecegiz sanırım..?(tabi oynanmak istenirse)
Bilgisayar alırken de oyun alıyorsun o yüzden eklemedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı