GeForce NOW düşük görüntü kalitesi

Çağrı Ege

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben yeni GeForce NOW aldım ve oyuna girmeye çalıştım girdiğimde 144p. Bir YouTube videosu izlediğimi sandım ilk başta, sonra anladım. İnternetim 100Mbps olmasına rağmen bu sorunu alıyorum. Ayarlardan her çözünürlüğü denedim hepsi aynı.

İnternet değerlerim bu şekilde nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• 1657408711792.png
    1657408711792.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben yeni GeForce NOW aldım ve oyuna girmeye çalıştım girdiğimde 144p. Bir YouTube videosu izlediğimi sandım ilk başta, sonra anladım. İnternetim 100Mbps olmasına rağmen bu sorunu alıyorum. Ayarlardan her çözünürlüğü denedim hepsi aynı.

Hocam oradaki değerlerle oyun içi her zaman aynı olmuyor Ethernet ile oynamayı deneyin.

Ethernet ile bağlanın. Gerekli ayarları yapın ve interneti sömürecek (oyun indirme gibi işlemler) yapmazsanız kalite düşmez. En azından bende düşmüyor aynı hız değerinde.

Bazen appte de sıkıntı olabiliyor. Bende olmuştu, chrombook ile çözmüştüm. Uygulamada 720p de bile çamurlanırken chrombookta 1080p ve çok net görüntü alabiliyordum. Bir deneyin derim.

Hayır. Bir şey indirmenize gerek yok. Vereceğim linkte chrombooka tıkladığınız zaman GFN yeni bir sekme olarak açılıyor. GFN'ye sekme üzerinden girip, oynayabiliyorsunuz. Bildiğiniz tarayıcı sekmesi. Link: GFN powered by GAME+
Olmazsa bu da direkt chrombook linki: Experience GeForce NOW Gaming Anywhere & Anytime

İlk verdiğiniz link zaten kardeşimin indirip oynadığı yer. Ama üst düzey oyunlarda bile bazen 1060 veriyormuş. Yeri geliyor "abi dandik oyuna 2080 veriyor" diyor. Çok saçma bir sistemi var. Görüntü kalitesinden kastım FPS düşüşü gibi bir durum yaşıyoruz biz. İnternet ile ilgili bir problemde yok. 100 megabit üstü kullanıyoruz. 2. verdiğiniz linki deneteyim.

Geri
Yukarı