GeForce NOW kötü görüntü kalitesi

muttala

Centipat
Yer
İzmir, Ödemiş
Daha fazla  
Meslek
Yok
Direkt konuya girmek gerekirse; 75 Mbps internet hızım olmasına karşılık, GeForce NOW bana inanılmaz kötü bir görüntü kalitesi sunuyor (tüm ayarları yaptım, internetimi test ettim).
Eklemek istediğim başka bir konu ise, BF5'in Gfnow'da en düşük ayarlarda bile performans sorunu olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk telekomsa bir çözüm yok demektir Türk Telekom'da ne kadar para verirsen ver kalitesiz olması değişmez ama TurkNet daha iyi olabilir.

Şu an hız testi yaptım, gecikme 12, indirme 88, yükleme 8. TurkNet, birçoğu yerde Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor zaten, ama GeForce NOW, Türk Telekom kullanıyorum diye ciddiye mi almıyor yani, bunun ne alaka olduğunu anlamadım.

Şu an hız testi yaptım, gecikme 12, indirme 88, yükleme 8. TurkNet, birçoğu yerde Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor zaten, ama GeForce NOW, Türk Telekom kullanıyorum diye ciddiye mi almıyor yani, bunun ne alaka olduğunu anlamadım.

İnternetin kaç GHz 2.4 veya 5 GHz mi? GeForce NOW 5 GHz öneriyor 2.4 GHz ise hem performans hem de görüntü kirliliği yaşarsın.

İnternetin kaç GHz 2.4 veya 5 GHz mi? GeForce NOW 5 GHz öneriyor 2.4 GHz ise hem performans hem de görüntü kirliliği yaşarsın.
Ethernet kablosu ile bağlanıyorum.
Aynı hız TurkNet kullanıyorum Ethernet olarak böyle bir sorun hiç yaşamadım.
Soruyu soran arkadaş benim demek istediğimi anlamadı söylediğin için sağ ol.
Bu sorunun internet sağlayıcı ile ilgili olduğunu hiç sanmıyorum, işin teknik bilgisini bilen birisi varsa neden böyle olduğunu açıklayabilir. Aksi taktirde bunun bir önemi olduğunu düşünmem imkansız. Keza bu sorunu bir tek bende yaşamıyorum.
Adsız.png

720P İken görüntü bu durumda.
Her neyse, anlaşılan bu sistem daha başlangıç aşamasında, oyunlarda performans sorunları, görüntüde oluşan sıkıntılar... Bu işkenceyi çekmeye değmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı