GeForce NOW düşük hız veriyor

89666

Kilopat
35 Mbps hızım olmasına rağmen GeForce NOW'da en fazla 12 Mbps oluyor. Oyunlarda kalite düşmesi ve takılmalar oluyor. Nasıl çözebilirim?

Merhabalar, GeForce NOW ayarlarından özel ayar yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2022-03-30 133039.png

Onu yaptım ama etkilemedi, VPN ile Avrupa sunucularına bağlanılıyormuş o nasıl oluyor?

Avrupa sunucularında oynuyorsanız takılma olması normal ben 50Mbps ile bile takılma yaşıyordum, hesabınızdan çıkış yapın ve gameplus hesabı ile giriş yapın ardından Türkiye sunucularında oynayabilirsiniz.

Takılma yaşamamak için başka herhangi bir programın internet harcamadığından veya VPN kullanmadığından emin ol bunun dışında silip yüklemeyi deneyebilirsin, hiçbiri çözüm olmazsa GamePlus'a mail atmayı deneyebilirsin sorunun ile ilgili.

VPN ile Avrupa sunucularına bağlanılıyormuş o nasıl oluyor?

Ben 24 Mbps internet ile Avrupa sunucularında takılma yaşamıyorum bazen çok nadiren yaşıyordum. O Avrupa sunucularına bağlanma olayı için ilk önce VPN lazım ondan sonra Game Plus değil de NVIDIA'nın sitesinden Avrupa hesabı açman lazım. Sonra GeForce NOW uygulamasından da hesabından çıkış yapıp açtığın Avrupa hesabı ile giriş yapman lazım. Avrupa hesabında oyuna girerken VPN'i açacaksın. Seni sıraya koyduğu zaman yani şu kadar kişi kaldı dediği zaman VPN'i kapatabilirsin. Zaten çoğunlukla sabah ve öğlen saatleri hiç sıra olmuyor eğer hesap ayarlarından bölgeyi US East yaparsan. Sadece akşam biraz kalabalık oluyor haliyle.

Ben 24 Mbps internet ile Avrupa sunucularında takılma yaşamıyorum bazen çok nadiren yaşıyordum. O Avrupa sunucularına bağlanma olayı için ilk önce VPN lazım ondan sonra Game Plus değil de NVIDIA'nın sitesinden Avrupa hesabı açman lazım. Sonra GeForce NOW uygulamasından da hesabından çıkış yapıp açtığın Avrupa hesabı ile giriş yapman lazım. Avrupa hesabında oyuna girerken VPN'i açacaksın. Seni sıraya koyduğu zaman yani şu kadar kişi kaldı dediği zaman VPN'i kapatabilirsin. Zaten çoğunlukla sabah ve öğlen saatleri hiç sıra olmuyor eğer hesap ayarlarından bölgeyi US East yaparsan. Sadece akşam biraz kalabalık oluyor haliyle.
O zaman ben boşuna mı 3 aylık premium aldım?

Hayır boşuna almadın, ben her bir saatte çıkıp giriyorum oyuna ve akşamları kalabalık olduğu için giremiyorum. Fakat sen premium aldığın için istediğin zaman girebiliyorsun artı sınırlamada yok.
Sürekli görüntü bozuluyor ve takılma, ses bozulması vb. oluyor. Sence zevk alabiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı