GeForce Now düşük internet hızı problemi

Denedim ancak hiçbir zaman 15Mbps üzerine çıkmıyor görev yöneticisinden kontrol ettim. Ayrıca bende Google Stadia testleri de 5Mbps çıkıyor. Sizin nasıl?

Aynı sıkıntı bende de var 35 Mbps internete sahibim 15 Mbps ölçüyor görev yöneticisinde hiç 15'i geçmiyor sizde son durum ne?

Aynı sıkıntı bende de var 35 Mbps internete sahibim 15 Mbps ölçüyor görev yöneticisinde hiç 15'i geçmiyor sizde son durum ne?

Ayarlara girin, orada seçenekler var. Özele girin kendi ayarlarınızı yapın. Sonra orada "maksimum Bit hızı" diye bir seçenek var, onu değiştirin. Sonrasında internet hızı çıkıyor oradan, onu 35 yapın çözülecektir.

Dostum sana şöyle söyleyeyim. İnternetten bir ayar video buldum. Mouse delayı ortadan kaldırıyor isteyen olursa linki atarım. İnternet ağıma sadece ben bağlıyken mükemmel bir şekilde oynuyorum. Ancak 1080P alamıyorum. Çünkü yazdığım gibi saçma bir hatayla uğraşıyorum.

Linki paylaşır mısın?

Merhaba. TurkNet kullanıcısyım. 36Mbps download ve 5 upload sahibiyim. İnternet üzerindeki sitelerinden test yapınca da bu şekilde. GeForce Now'da test yaptığımda 13Mbps ve %5 paket kaybı gözüküyor. Ping değerlerim gayet iyi. Benim tıpa tıp aynı hizmeti kullanan aynı bölgede oturan arkadaşımda testi 36Mbps ve %0 paket kaybı çıkıyor. Telefonumun internetinden bile 50Mbps ve %0 paket kaybı. 3 farklı cihazla da denedim hep aynı. Ayrıca görev yineticisinden GeForce Now'ın kullandığı internet de Max 14 Mbps oluyor yani test de bir yanlışlık yok. Google Stadia testim benim 5Mbps iken arkadaşımın 32Mbps. Ethernet kablosu kullanıyorum. Test sırasında ağa bir tek ben bağlıyım. Çoklayıcı vb. kullanmıyorum. GeForce Now üzerinden 36Mbps'e kadar bant genişliği çekili. Bir çözüm var mı acaba? TurkNet destek kaydı da açtım cevap bekliyorum.

Eki Görüntüle 652601

İnternet hızım tüm ev dahil internet kullansa 67'den aşağı düşmez fakat GeForce 11 ölçüyor çok fazla denedim düzeltmeyi fakat başaramadım. Dostum şu anki teorim GeForce 5G destekli wep sitesinden modemler tanıtmaya başladı GeForce boosterlı büyük ihtimal kendi mallarını satmak için geriye kalan dağıtıcıları modemleri kısıtladılar söyleyeceklerim bu kadar.

Dosya Ekleri

• sasasqwqwqeqweqweqwe.PNG
    sasasqwqwqeqweqweqwe.PNG
    10,5 KB · Görüntüleme: 132
Dostum sana şöyle söyleyeyim. İnternetten bir ayar video buldum. Mouse delayı ortadan kaldırıyor isteyen olursa linki atarım. İnternet ağıma sadece ben bağlıyken mükemmel bir şekilde oynuyorum. Ancak 1080P alamıyorum. Çünkü yazdığım gibi saçma bir hatayla uğraşıyorum.

Videonun linkini alabilir miyim rica etsem?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her oyunda işe yaramayabilir mesela CS:GO'da işe yaramıyor ama R6'da çalışıyor. Sadece mouse delay için bu. İnternet hızı bende de hala aynı. TurkNet ile konuştum ancak işe yaramadı.

Link burada.

Merhaba. TürkNet kullanıcısyım. 36Mbps download ve 5 upload sahibiyim. İnternet üzerindeki sitelerinden test yapınca da bu şekilde. GeForce Now'da test yaptığımda 13Mbps ve %5 paket kaybı gözüküyor. Ping değerlerim gayet iyi. Benim tıpa tıp aynı hizmeti kullanan aynı bölgede oturan arkadaşımda testi 36Mbps ve %0 paket kaybı çıkıyor. Telefonumun internetinden bile 50Mbps ve %0 paket kaybı. 3 farklı cihazla da denedim hep aynı. Ayrıca görev yineticisinden GeForce Now'ın kullandığı internet de Max 14 Mbps oluyor yani test de bir yanlışlık yok. Google Stadia testim benim 5Mbps iken arkadaşımın 32Mbps. Ethernet kablosu kullanıyorum. Test sırasında ağa bir tek ben bağlıyım. Çoklayıcı vb. kullanmıyorum. GeForce Now üzerinden 36Mbps'e kadar bant genişliği çekili. Bir çözüm var mı acaba? TürkNet destek kaydı da açtım cevap bekliyorum.

Eki Görüntüle 652601
Dostum üstünden çok geçmiş ama cevap alabildin mi yada çözebildin mi ? Ben de Türknet kullanıyorum steamde saniyede 8.9 Mbps indirmem var. Speedtest 70 Mbps hızım olduğunu söylüyor ama iş Geforce a gelince 14 diyor senin gibi.

Geri
Yukarı