GeForce Now düşük internet hızı problemi

Yurt dışı sunucularında oluyor gençler o sıkıntı TR sunucularında hız testinde bir sıkıntı yok.
benim hala aynı 22 mbps internetim var ama 10 üstüne cıkmıyor global serveride dendim tr serverinide sorun aynı düzelmedi
Tr serveri gelince sorun çözüldü.
Bendede aynı sorun var tr serverindede gl serverdede aynı vpn ile girince duzelıyor hız ama vpn dalgalı oldu icin sonuc yine aynı
Arkadaşlar sorunu cözdüm ben GL serverlere baglıydım o hesaptan cıkıp TR hesbına gırınce bir şey degısmıyordu ama GeForce NOW sılıp sadce TR ıle gırınce duzeldı

Son düzenleme:
35 megabit internetim var test yapınca 11 megabit çıkıyor ve paket kaybı %5 çıkıyor arkadaşlar oyuna giriyorum sürekli bir gecikme kalite kaybı falan oluyor ama VPN'i açıp test yaptığımda nedense 33 megabit çıkıyor ve paket kaybı 0 çıkıyor ama VPN olduğu için tabii bu sefer ping yüksek çıkıyor. Muhtemelen bağlandığımız sunucu çöp ayrıca Valorant oynarken 1 - 2 saniye gecikme oluyor adama One tap atıyorum 2 saniye sonra ölüyor :) kafayı yememe ramak kaldı 3 ev değiştim 3'ündede farklı internet sıkıntısı var gerçekten dünya oyun oynamamam için uğraşıyormuş gibi hissediyorum

Merhaba. TurkNet kullanıcısyım. 36Mbps download ve 5 upload sahibiyim. İnternet üzerindeki sitelerinden test yapınca da bu şekilde. GeForce NOW'da test yaptığımda 13Mbps ve %5 paket kaybı gözüküyor. Ping değerlerim gayet iyi. Benim tıpatıp aynı hizmeti kullanan aynı bölgede oturan arkadaşımda testi 36Mbps ve %0 paket kaybı çıkıyor. Telefonumun internetinden bile 50Mbps ve %0 paket kaybı. 3 farklı cihazla da denedim hep aynı. Ayrıca görev yineticisinden GeForce NOW'ın kullandığı internet de Max 14 Mbps oluyor yani test de bir yanlışlık yok. Google Stadia testim benim 5Mbps iken arkadaşımın 32Mbps. Ethernet kablosu kullanıyorum. Test sırasında ağa bir tek ben bağlıyım. Çoklayıcı vb. kullanmıyorum. GeForce NOW üzerinden 36Mbps'e kadar bant genişliği çekili. Bir çözüm var mı acaba? TurkNet destek kaydı da açtım cevap bekliyorum.

Eki Görüntüle 652601
bende internet iyi gösterdiği halde kasıyor dostum gerçekten aldığıma pişman oldum

Geforce Now internet iyi gösterdiği halde kasıyor oyunlara girince internet yavaş donma kasma olabilir uyarısı alıyorum gerçekten aldığıma pişman oldum

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı