GeForce Now Founder üyeliği

caeruleum

Kilopat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'nin kötü optimizasyonu sonucu acaba GeForce Now'a mı baksam diye düşünüyorum ancak kafama takılan birkaç soru var.

1) Founder üye olunca girişte hiç beklenmiyor mu? Yani yoğunluk falan önemli değil mi? Veya bekleniyorsa ne kadar bir süre bu?

2) Son 1 haftadır bu sistemi ücretsiz olarak test ettim ancak muhtemelen internetimden kaynaklı performans çok dalgalı oluyor. Acaba founder üye olunca bu giderilir mi? Daha stabil bir performans alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk 2077'nin kötü optimizasyonu sonucu acaba GeForce Now'a mı baksam diye düşünüyorum ancak kafama takılan birkaç soru var.

1) Founder üye olunca girişte hiç beklenmiyor mu? Yani yoğunluk falan önemli değil mi? Veya bekleniyorsa ne kadar bir süre bu?

2) Son 1 haftadır bu sistemi ücretsiz olarak test ettim ancak muhtemelen internetimden kaynaklı performans çok dalgalı oluyor. Acaba founder üye olunca bu giderilir mi? Daha stabil bir performans alabilir miyim?
evet sizi bekletmeden direkt alacaktır, ancak internetiniz kötü ise dalgalanma devam edecektir.

Founder alırsanız direkt oyuna geçersiniz, bekleme olmaz. Ücretsiz üyelik şeye benziyor. Misafir çocuklarından birine bir saat bilgisayari verip sonra diğerine vermek gibi. Ama Founder üyeliğiniz olsun olmasın internet download ve özellikle upload'ınız düşükse dalgalanma devam edecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, hiçbir şekilde beklemezsiniz. Sunucular yoğun olunca performans sıkıntısı çekersiniz zaten, bu yüzden Founder alırsanız size özel bir makine oluşturuluyor.

Üstte açıkladım. :)

1- Founder üyelik alınca sizi hiç bekletmez ne olursa olsun direk girersiniz.

2- Internetiniz kötü ise founder üyelik etki etmeyecektir founder üyelik sadece RTX kullanmanıza ve sıra beklememenizi sağlar başkar bir + sı yoktur GeForce Now'un ayarlarını oynayarak daha stabil bir performans alırsınız büyük ihtimalle, ben 10 Mbps internetim ile kullanıyorum az da olsa tatmin edici bir performans alıyorum.

Geri
Yukarı