GeForce NOW Founders Free nedir, ne işe yarar, nasıl alınır?

bozkurt11

Hectopat
Yer
Ankara
İtemşatıs'ta gezinirken gördüm.
GAME+ sunucusunda 30 dakikalık oturum burada 1 saate çıkar.

Sıra beklemezsiniz.

Yazıyordu nedir bu ne işe yarar nasıl alınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu biliyorum okuduysanız.
GeForce NOW founders in ne oldugunu soruyorum.
30 dk dan 1 saate cıkarma ve sıra beklememe yazıyor bu mümkün mü gercekten Free'de.

Onu biliyorum okuduysanız.
GeForce NOW founders in ne oldugunu soruyorum.
30 dk dan 1 saate cıkarma ve sıra beklememe yazıyor bu mümkün mü gercekten Free'de.

VPN'le mümkün Türkiye'de yalnız 30 dakika Amerika'ya VPN bağlanıb 1 saat oynayabilirsin ücretsiz şekilde ayrıca bilip bilmeden raporlaman saygısızlık.

Avrupa serverlarına hesap açma rehberi yapıyorlar ve parayla satıyorlar muhtemelen. Basit bir işlem zaten VPN ile Avrupa GFN hesabı açıp oyuna girince kapatabiliyorsunuz VPN'i. Founders Avrupa'nın Premium paketi.

VPN'le mümkün Türkiye'de yalnız 30 dakika Amerika'ya VPN bağlanıb 1 saat oynayabilirsin ücretsiz şekilde ayrıca bilip bilmeden raporlaman saygısızlık.

Ben reportlamadım.

Avrupa serverlarına hesap açma rehberi yapıyorlar ve parayla satıyorlar muhtemelen. Basit bir işlem zaten VPN ile Avrupa GFN hesabı açıp oyuna girince kapatabiliyorsunuz VPN'i. Founder Avrupa'nın Premium paketi.

Founder Free yazıyor o ne oluyor ve öyle kayıt olduktan sonra VPN'yi bir daha acmama gerek oluyor mu?

Ben reportlamadım.

Founder Free yazıyor o ne oluyor ve öyle kayıt olduktan sonra VPN'yi bir daha acmama gerek oluyor mu?
Founder Free kavramını ben de bilmiyorum. Uzun zamandır kullanıyorum ancak öyle bir şey duymadım hiç. Kaydı yaptıktan sonra her oyuna gireceğiniz zaman VPN'i açıp, yükleme ekranına girince de kapatıp oynayabilirsiniz.

Founder Free kavramını ben de bilmiyorum. Uzun zamandır kullanıyorum ancak öyle bir şey duymadım hiç. Kaydı yaptıktan sonra her oyuna gireceğiniz zaman VPN'i açıp, yükleme ekranına girince de kapatıp oynayabilirsiniz.

VPN'yi sıra bekleme yerindemi kapatmam gerekiyor? Pek anlamadım.
Oyuna girmeden GeForce NOW'un kütüphanesine bakmak icinde VPN acmam gerekirmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı