VPN ile nasıl Geforce Now Founders Edition Alınır?

TENSES

Kilopat
Merhabalar, haftasonu Banerlord satın aldım ama bilgisayarım kaldırmıyor malesef. Bu yüzden geforce now da oynamak istiyorum ama 480 kişilik sıra var. Hafta sonu dedim heralde haftasonu diye bu kadar var ama bu gün de öğlen girdim yine 480 kişilik sıra vardı. 2 saat bekledim hala daha 200 kişi vardı ben de çıktım. Üyelik almak istiyorum ama Avrupa'da bittiği için alamıyorum. VPN ile alınabildiğini duydum denedim ama maalesef ödeme kısmında hata verdi. Nasıl alabileceğimi bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, haftasonu banerlord satın aldım ama bilgisayarım kaldırmıyor maalesef. Bu yüzden GeForce Now'da oynamak istiyorum ama 480 kişilik sıra var. Hafta sonu dedim herhalde haftasonu diye bu kadar var ama bu gün de öğlen girdim yine 480 kişilik sıra vardı. 2 saat bekledim hala daha 200 kişi vardı ben de çıktım. Üyelik almak istiyorum ama Avrupa'da bittiği için alamıyorum. VPN ile alınabildiğini duydum denedim ama maalesef ödeme kısmında hata verdi. Nasıl alabileceğimi bilen var mı acaba?

Kardeşim bende bir Premium hesap vardı sanırım kullanmıyorum çünkü Steam'a ve diğer programlara ekli bir oyunum yok size verebilirimi isterseniz DC var mı acaba?
Hocam az önce baktım benimde sürem bitmiş geçmiş yani betternet VPN ile deneyin hocam 1 hafta Premium ücretsiz veriyor hatta.

Son düzenleme:
Kardeşim bende bir Premium hesap vardı sanırım kullanmıyorum çünkü Steam'a ve diğer programlara ekli bir oyunum yok size verebilirimi isterseniz DC var mı acaba?
Hocam az önce baktım benimde sürem bitmiş geçmiş yani betternet VPN ile deneyin hocam 1 hafta Premium ücretsiz veriyor hatta.

Hocam hesabın duruyorsa gönderir misin?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı