GeForce NOW FPS düşmesi

Emijan

Hectopat
Yer
Ankara/Akyurt
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlk satın aldığım hafta mükemmeldi Metro 2033 Redux'u bitirdim. GTX 1080 ekran kartı gösteriyordu kesintisiz FPS dropsuz oynadım. Vampyr oyununa başladım, sonradan RTX 2060B ekran kartı beni karşıladı. FPS'im yerlerde bazen 30 bazen 40 bazen 50 ara ara 60 oluyor birkaç kez mail gönderdim. Herhangi bir yanıt alamadım. Sorun benimle alakalı da değil başka bir arkadaşım denedi onda da aynı bu FPS düşmesi sorunu nu ne zaman çözerler acaba? (Premium kullanıyorum)

İlk satın aldığım hafta mükemmeldi Metro 2033 Redux'u bitirdim. GTX 1080 ekran kartı gösteriyordu kesintisiz FPS dropsuz oynadım. Vampyr oyununa başladım, sonradan RTX 2060b ekran kartı beni karşıladı. FPS'im yerlerde bazen 30 bazen 40 bazen 50 ara ara 60 oluyor birkaç kez mail gönderdim. Herhangi bir yanıt alamadım. Sorun benimle alakalı da değil başka bir arkadaşım denedi onda da aynı bu FPS düşmesi sorunu nu ne zaman çözerler acaba? (Premium kullanıyorum)

O oyunda sıkıntı vardır desteğe bildirirsen düzeltmeye çalışırlar.

Assassin's cred 4 de de FPS düşmesi yaşıyorum bu arada desteğe de bildirdim birkaç defa.

Bazı oyunlar şu an bakımda belki sizin bahsettiğiniz oyunda girer yakında.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    125,3 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı