GeForce NOW GAME+ %50 geri ödeme yapılmadı

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben bundan 2 ay önce GAME+ üyeligi almıştım %50 geri ödeme olduğu için. Bu aldığım ücret normalde ekim ayında geri ödemesi yapılması gerekirken yapılmadı. Dedim ki belki bende sorun vardır kasım son ay o zaman yaparlar dedim. Sonra başka bir hat ile başka bir üyelik aldım. O da birkaç saat önce sona erdi fakat halen bu ikisinin de parası gelmedi. Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Ben bundan 2 ay önce GAME+ üyeligi almıştım %50 geri ödeme olduğu için. Bu aldığım ücret normalde ekim ayında geri ödemesi yapılması gerekirken yapılmadı. Dedim ki belki bende sorun vardır kasım son ay o zaman yaparlar dedim. Sonra başka bir hat ile başka bir üyelik aldım. O da birkaç saat önce sona erdi fakat halen bu ikisinin de parası gelmedi. Ne yapmalıyım?
Paycell desteğe yazın.

Aradım söyledim. Acayip cevaplar aldım nedense sebebi şu ki benim Eylül ayında aldığım kampanya Kasımda yatması gerekirken Aralık 19 gibi yatıcakmış. Fakat Kasımda aldığım paket 7 Aralık zamanında yatıcakmış çok güzel sistem kurmuşlar vallahi helal olsun ne diyeyim.
Not: Eylülde açtığım konuda bir arkadaşımız 20-27 Ekim olduğunu gösteren ss atmıştı. 1 ay önce girdiğimde Kasım olmuştu ve şuan Aralık yapmışlar çok komik olay.
.
Edit: Aynı kampanya yine var alınmaya değer mi sizce yine alsam mı?

Geri
Yukarı