GeForce NOW Game+ ödeme ekranında hesap bloke hatası

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
GeForce NOW'dan 1 aylık paket almaya çalışıyorum fakat kart bilgilerini girdikten sonra hesap bloke edilmiş uyarısı veriyor. İki farklı kart denedim ikisinde de aynı uyarıyı veriyor. Telefondan denedim yine aynı uyarı. 2 dakika öncesinde başka yerden ödeme yaptım aynı kartla fakat GeForce'da böyle bir sorun var.

GeForce NOW'dan 1 aylık paket almaya çalışıyorum fakat kart bilgilerini girdikten sonra hesap bloke edilmiş uyarısı veriyor. İki farklı kart denedim ikisinde de aynı uyarıyı veriyor. Telefondan denedim yine aynı uyarı. 2 dakika öncesinde başka yerden ödeme yaptım aynı kartla fakat GeForce'da böyle bir sorun var.

Mastercard değilse bazen sorun oluyordu ve bazı kartları kabul etmiyordu, bende yaşamıştım, Papara'yla sanal kart açıp almıştım.

Mastercard değilse bazen sorun oluyordu ve bazı kartları kabul etmiyordu, bende yaşamıştım, Papara'yla sanal kart açıp almıştım.
Denediğim iki kart da mastercard hatta biri papara fakat olmuyor hocam. Sanal kart olayını denemedim deneyeceğim.

Maalesef sanal kartta da aynı hatayı veriyor.

Bende şöyle bir sorun olmuştu, discord nitro veya ps plus aboneliği alırken mastercard bloke edilmiş olarak gözüküyordu, ama spotify'da premium aldığımda sorun olmamıştı, diğer kartlarımda sorun yok. Mastercard kaynaklı sanırım.

Geri
Yukarı