GeForce NOW GAME+ ön kayıt bekleme süresi ne kadardır?

XiexEmir

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Bugün GeForce NOW lansman paketini alacaktım ama ön kayıt bekleme süresi verdi. Bu süre ne kadar acaba veya daha hızlı alma şansım yok mu? Çünkü 2 gün sonra bitecek lansman paketi.

Ben VPN kullanarak daha ucuza Avrupa'dan aldım ve hala Avrupa serverlarından giriyorum. Ömür boyu founders olarak ucuza alacakmışım bir de öyle söyledi. Fakat 6 Mayıs'ta Türkiye'ye taşıyacağız sizin hesabınızı gibi bir mail geldi. Pek umrumda değil açıkcası. İlgini çektiyse araştır istersen. Ben aylık 35 TL gibi bir fiyata almıştım...

Ben VPN kullanarak daha ucuza Avrupa'dan aldım ve hala Avrupa serverlarından giriyorum. Ömür boyu founders olarak ucuza alacakmışım bir de öyle söyledi. Fakat 6 Mayıs'ta Türkiye'ye taşıyacağız sizin hesabınızı gibi bir mail geldi. Pek umrumda değil açıkcası. İlgini çektiyse araştır istersen. Ben aylık 35 TL gibi bir fiyata almıştım...
Şuanda senin dediğin gibi eğer yaparsam herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım. birde 50 Mbps alıyorum avrupa ve türkiye için yeterli mi ?

Öncelikle yazım kurallarına uymalısın yoksa ceza yer yazamazsın. Emin değilim ama yaşayacağını sanmıyorum. Ben yaşamadım. Her gün ortalama 6 saat oynuyorum ve kız arkadaşım da Steam üzerinden izliyor sıkıntısız bir biçimde. O izlerken full ayarlarda Witcher 3 oynuyoruz. 130 saat oynadım. Yaklaşık 50 saat HOI 4 oynadım. 25 saat ETS 2 oynadım. Sorun yaşamadım. Ama 6 Mayıs sonrasında ne olur bilmiyorum.

Öncelikle yazım kurallarına uymalısın yoksa ceza yer yazamazsın. Emin değilim ama yaşayacağını sanmıyorum. Ben yaşamadım. Her gün ortalama 6 saat oynuyorum ve kız arkadaşım da Steam üzerinden izliyor sıkıntısız bir biçimde. O izlerken full ayarlarda Witcher 3 oynuyoruz. 130 saat oynadım. Yaklaşık 50 saat HOI 4 oynadım. 25 saat ETS 2 oynadım. Sorun yaşamadım. Ama 6 Mayıs sonrasında ne olur bilmiyorum.
Teşekkür ederim. Karşıma sadece GFN.RU çıkıyor.Fiyat ise baya pahalı.

Hollanda üzerinden denedim ve evet, aylık 9,99 Euro yazıyor. Çok üzücü. Zam gelmiş. Ben 6 aylığını 24,95+ tax yani vergi olarak ABD üzerinden almışım. Vay be. Keşke erkenci davransaydınız hocam. Mesela bana ömür boyu 'founders' ücreti ile almaya hak kazandınız dedi. Kendimi çok şanslı hissettim.
Bence son gün gelmeden 3 aylık alın.

Dosya Ekleri

• GFN.png
    GFN.png
    47,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Geri
Yukarı