Geforce Now GAME+ Premium sıra beklemek

Bunu daha iyi yapan servisler var. Örnek; Playstation NOW. Çok daha kaliteli sistem. Game Pass gibi oyunlara para vermiyorsunuz, sadece servisin parasını veriyorsunuz. Ve sıra bekleme gibi bir durum görmedim. Umarım Türkiye'ye gelir.
Hocam bana önerebileceğiniz cloud gaming platformu var mı?Bi aralar Vestel öyle bir işe atılmıştı sanki BRB diye bir platform üye olmuştum ben oraya.

Hocam hatta sıra beklemek için ben free sürüm kullanan birisi olarak söylüyorum ki bizi sıraya bile almıyor.En azından oyuna girebiliyorsunuz.
Ben de Basic üyesiyim. Genel olarak satın alanlar adına söylemiştim.
Kullanan yakın arkadaşlarım var. Gerçi onlar memnun gibi hizmetten.

Arkadaşlar sizde premium olmasına rağmen neden oluyor bilmiyorum ama bende de premium var ve sabah da giriyorum, gece 12'de de giriyorum bende sıra olmuyor. Sıra olmadan R6 da oynayabiliyorum, The Division 2 de, ARK da, Witcher 3 de. Şu zamana kadar 1 kere bile sıra bekletmedi.

Arkadaşlar sizde premium olmasına rağmen neden oluyor bilmiyorum ama bende de premium var ve sabah da giriyorum, gece 12'de de giriyorum bende sıra olmuyor. Sıra olmadan R6 da oynayabiliyorum, The Division 2 de, ARK da, Witcher 3 de. Şu zamana kadar 1 kere bile sıra bekletmedi.
Şu sıralar bayağı azaldı sıra bekleme. Bana da gelmiyor.

Gün geçmiyor ki Geforce now un derdi bitsin. Oyun oynar iken felaket bir lag yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Division 2 de input lag yaşıyor musunuz hocam ? Ben lag dan oyun oynayamıyorum ya bazen mause bile dönmeyecek duruma geliyor.

Geri
Yukarı