GeForce NOW "gameplus" alınır'mı? 3 aylık kullanıcı deneyimi

"Online Oyunlar'da 35 Mbps ile sorunsuz oynamanız pek inandırıcı gelmedi açıkçası ben uzun süre " CS:GO" oynadım internetim 80 Mbps ortalama ölçümlerde Yine'de gecikme Oluyor'du ara sıra.
Online oyun oynayacağım zaman 900p'de oynuyorum. 1080p'yi sadece hikayeli oyunlarda kullanıyorum.

Belirttiğiniz internet hızı ile hiç Online oyunları oynadınız'mı? Örneğin CS:GO, Rocket League, League of Legends.

League of legens ve Rocket League oynadım onlarda sıkıntı çektim fakat Rainbow Six oynarken sıkıntısız oynadım.

Yanlış. Ben Avrupa sunucularında bile 35mbps ile 1080p oynayabiliyorum hemde kare kaybı olmadan.
Avrupa sunucuları Türkiye sunucularından kat kat üstün durumda. 32 MBPS Download 6 MBPS upload ile Assassin's Creed: Oddysey oynarken lag yaşadığım için 720p kullanıyorum. Buna rağmen laglanmalar oluyor fakat Avrupa sunucularına bağlandığımda 1080p kesintisiz çok ufak delaylı şekilde oynayabiliyorum.

Avrupa sunucuları Türkiye sunucularından kat kat üstün durumda. 32 Mbps download 6 Mbps upload ile Assassin's Creed: Oddysey oynarken lag yaşadığım için 720p kullanıyorum. Buna rağmen laglanmalar oluyor fakat Avrupa sunucularına bağlandığımda 1080p kesintisiz çok ufak delaylı şekilde oynayabiliyorum.

Çok doğru büyük ihtimalle yeterli altyapı hızını vermiyorlar.

Hem Online hem de offline da 50Mbps internet ile 900p 30FPS otomatikte.
Avrupa sunucularında bütün oyunları oynayabiliyom.

Bazı arkadaşlar Online'da ping oluyor zannediyor, hayır ping diye bir şey yok, Online oyunlarda.
Online oyunları GeForce interneti ile oynadığınız için ping 1 veya 5 oluyor.

TR içerisinde 35mbps ile 720p bile oynatırken pixelleşme ve laglanmaya sahip bir sistem mevcut :/
Fakat kendilerine sorarsanız 720p önerilen 16mbps 1080p önerilen 24mbps :)

Hem Online hem de offline da 50Mbps internet ile 900p 30FPS otomatikte.
Avrupa sunucularında bütün oyunları oynayabiliyorum.

Daha iyi ayarlarda oynayabilirsin.

1625231338631.png

Bazı arkadaşlar Online'da ping oluyor zannediyor, hayır ping diye bir şey yok, Online oyunlarda.
Online oyunları GeForce interneti ile oynadığınız için ping 1 veya 5 oluyor.

Ping sunucuları Avrupa dışında olan oyunlariçin oluyor.

Daha iyi ayarlarda oynayabilirsin.

Eki Görüntüle 1093690

Ping sunucuları Avrupa dışında olan oyunlariçin oluyor.

Modem odamdan uzak olduğu için o ayarlarda giriyorum yoksa Ethernet ile 0 drop ile akarım.

Ping olayı da mesela oyunda iken Tab'a basınca Ping'in yazarya işte GeForce'da 1 yazıyor.

Ping olayı da mesela oyunda iken Tab'a basınca Ping'in yazarya işte GeForce'da 1 yazıyor.

Onların bahsettiğin şey GeForce NOW'a olan ping hatta sunucu değiştirdiğinde falan test yapıyor ya orada mesela 60-70 ping oluyor ondan bahsediyorlar.

Geri
Yukarı