GeForce NOW GamePlus LoL Türkiye sunucuları yüksek ping

Simetrik bağlantı olması etkilemediği anlamına gelmiyor. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz, gerçeği söyleyenlerin dediklerini ise umursamıyorsunuz. Göz ardı ediyorum sadece, uğraşmaya değmezsin.

GFN Avrupa sunuclarından oyunun Avrupa sunucularına bağlandığınızda aldığınız maksimum ping 20 hatta bu 4 pinge kadar düşebiliyorken Türkiye'de 50 ping alınması anormal bir durum. Bunun neyini savunuyorsun hala anlayamadım Turkcell yetkilisi falan mısın?

GFN Avrupa sunuclarından oyunun Avrupa sunucularına bağlandığınızda aldığınız maksimum ping 20 hatta bu 4 pinge kadar düşebiliyorken Türkiye'de 50 ping alınması anormal bir durum. Bunun neyini savunuyorsun hala anlayamadım Turkcell yetkilisi falan mısın?
Avrupa sunucusunda bu işin daha çok üstüne düşüldüğü ve iki sunucunun da aynı şehirde olup aralarında özel anlaşmalı bir hat çekildiğinin farkında değil misin? Ayrıca Turkcell çalışanı mısın demişsin ama alıntıladığın mesajdan önceki mesaja bak. Burası Türkiye, tüm amaç bir işi en ucuz halde çalışır hale getirmek.

Kılıc hocam selamlar seninle görüşmek istiyorum GeForce NOW ile ilgili yeni üyeyim bana ulaşır mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı