Çözüldü GeForce NOW gecikmeden dolayı kasma hissi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agony1376

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben şu anda özel ayarlarda V-Sync kapalı, düşük bağlantıya göre ayarla ayarı kapalı, 1920x1080 60 FPS ayarlarda ve yukarı ölçeklendirme gelişmişte oynuyorum.
Saatte 22 GB veri kullanıcaktır diyor. 50 Mbps sabit alıyorum, 0.0 paket kaybı ve 6 ping yazıyor. Çok az da olsa bir gecikme var ve oyun kasıyormuş gibi hissettiriyor.
Ben GFN almadan Basic'te, sabah 7 gibi sunucular boş diye girdim ve çok akıcıydı. Ayarlar yarışta ve yukarı ölçeklendirme gelişmişteydi. O yüzden aldım oyun.
FPS'i yüksek ve akış FPS atmışta ama gecikmeden kasıyormuş gibi hissediyorum. Hangi ayarlara alsam gecikmeyi en aza indirirm?
(RTX 2080 geliyor hep ve ayarlara dokunmuyorum. AC Unity ve Sndycate oynadım, ikisinde de kendi kendine high ayarlar yaptı.)

@Blannk @yoshitsune

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Amam hocam bir de ben USB çoklayıcı (3.0) ile bağlanıyorum bu gecikmeyi arttırır mı gamepad ile oynamanın zararı ya da faydası olur mu?

Pek etkisi yoktur hocam.

Bir de başka ayarlara alıp deniyeyim mi yarış moduna vb @Heisenburger

İlk önce dediğim şekilde deneyin eğer yine de gecikme olursa farklı ayarlara geçersiniz.

Pek etkisi yoktur hocam.

İlk önce dediğim şekilde deneyin eğer yine de gecikme olursa farklı ayarlara geçersiniz.

Tamamdır hocam peki en az gecikme için yarış ayarı + yukarı ölçeklendirme standart mı olması gerek.

Pek etkisi yoktur hocam.

Hocam bir de benim internetim sabit 50 ama ben bit hızını en sona çektim 75'di sanırım istediği jadar kullansın diye.

Tamamdır hocam peki en az gecikme için yarış ayarı + yukarı ölçeklendirme standart mı olması gerek.

Yarış ayarı görüntüyü bozuyor. Dediğim şekilde deneyin öncelikle.

Hocam bir de benim internetim sabit 50 ama ben bit hızını en sona çektim 75'di sanırım istediği jadar kullansın diye.

Bit hızını 50'ye çekin.

Yarış ayarı görüntüyü bozuyor. Dediğim şekilde deneyin öncelikle.

Bit hızını 50'ye çekin.

Hocam ama anlamdığım şekilde şu FPS gösteren yeri açıyorum bazen 57 58 60 vb oluyor 50Mbps olmasına rağmen zaten Speedtest'te de 90 ile başlıyor 50 de bitiyor.

20230216_165101.jpg

Ayarlarım da bunlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı