GeForce NOW Global Fiyatı Zamlandı

xCloud ikisinden de daha iyi ve avantajlı olacak bence. Gamepass ile ucuza oyunları alıp o sistemde oynarsak tadından yenmez.
Bakalım, hangisi iyiyse ona para vereceğiz.
Neden tek umut Stadia? Xcloud çöp sanırım ve Stadia çok kötü tavsiye etmem.
Daha tam olarak çıkmayan bir platforma çok kötü demeyin. XCloud'dan da haber yok henüz.
Fiyatı yüksek olabilir fakat yaptığı işte büyük. En ufak sorunda gömmemek lazım.
Game+'ı kastetmiştim.
O da iptal etmişti en son. Yani tek umut bu bunda da dürtebildikleri kadar dürtmeye çalışıyorlar.
İstedikleri kadar dürtsünler, eninde sonunda sistem toplayacağım zaten.

Beni de linçlelemeye çalışmışlardı 🤣 Geçen kardeşim rica etti diye okuldan aldıktan sonra markete girdik, velet 50 lira borçla çıkardı bizi😂 Üniversite öğrencileri bile ayda 75 TL rahatça ödeyebilir, gelip boş boş fakir edebiyatı yapıyorlar.
Yanlış hatırlamıyorsam sen "Turkcell biraz cıvkını çıkarmış." demiştin.
Nasıl bir anda değiştin?

Yanlış hatırlamıyorsam sen "Turkcell biraz cıvkını çıkarmış." demiştin.
Nasıl bir anda değiştin?
Yanlış hatırlıyorsun, değiştiğim falan yok. Emin olmadığın cümleleri kurarken de "bir anda değiştin" tarzı ithamlarda bulunmamanı öneririm. Ben en başından beri 75 TL'nin gayet ödenebilir bir para olduğunu, şu anki şartlarda kimseye batmayacağını savunuyordum. Buyur:
Pahalıysa pahalı, ne yapalım? Ki pahalı da değil zaten. Yani Avrupa ve Amerika'ya göre pahalı ama aylık 75 TL çok para mı cidden? Hayatınızda hiç markete gitmediniz mi?

75 TL orta okul, liseli gençler için pahalı olabilir ama şu anda 75 TL hiçbir şey. Geçen eve yemek söyledik 120 lira gitti. Hafta sonu markete, pazara gittik 1 haftalık tedarik 250 lira. Elektrik faturası 150 lira. Doğalgaz 300 lira. Bunların yanında aylık 75 lira hiçbir şey. Emin ol üniversite öğrencilerinin bile büyük kısmı rahatça aylık 75 TL ödeyebilecek durumda. Turkcell de buna güvenip bu fiyatı çekti zaten. Ödeyecek durumdasın, başka alternatifin yok Cloud Gaming için. O zaman da ödüyorsun işte ister istemez. Turkcell'in derdi insanlar beni sevsin değil ben onları "seveyim".
Bu son mesajımı yazarken ortada zam haberi yoktu. Yine 75 TL'nin önemsiz bir para olduğunu savunmuşum.

Geri
Yukarı