GeForce NOW görüntü kalitesi çok kötü

GeForce NOW gibi internet üzerinden kullanılan uygulamalar, sizi başka bir bilgisayara bağlayarak o bilgisayarın içinde oynamanızı sağlar ve bunu sizin internetinizi kullanarak yapar. Yani şöyle, bir VPN'e bağlandığınızda nasıl bir videonun yine VPN yokkenki hızda yüklenmiyorsa bu da o mantık, oyunu VPN ile oynuyorsunuz ama performans, kalite gibi şeyler internet hızınıza bağlı.

VPN kullanarak erişebilirsin sıra bekleme derdi yok ücretsiz pakette bile hatta görüntü kalitesi daha iyi diyebilirim.
İnternet hızın nedir acaba?

VPN kullanarak erişebilirsin sıra bekleme derdi yok ücretsiz pakette bile hatta görüntü kalitesi daha iyi diyebilirim.
60 Mbps kardeşim

En önemli şey internet hızınız olmadan biz size nasıl yardım edelim?

İnternet hızım 60 Mbps GeForce yazdım bakalım iade için GeForce bir de paramı vermezse çok yazık olur 12 ay aldım bir de.

Bir de VPN ile nasıl oluyor o iş? Ben de 12 ay satın aldım Türkiye sunucularından nasıl çıkarım? Türkiye sunuculari berbattı.

Son düzenleyen: Moderatör:
60 Mbps kardeşim.

İnternet hızım 60 Mbps GeForce yazdım bakalım iade için lanet olası GeForce bir de paramı vermezse çok yazık olur 12 ay aldım bir de.

Bir de VPN ile nasıl oluyor o iş bende 12 ay satın aldım Türkiye sunucularından nasıl çıkarım lanet olası Türkiye sunuculari berbattı.

Gerçekten yazık hem pahalı hem de kötü hizmet VPN ile zor bir şey değil.
VPN bağlanıyorsun daha sonra GeForce NOW giriş yapıyorsun oyun açıldığı zaman VPN'yi kapatıyorsun oynamaya devam ediyorsun.
hızın gayet yeterli.
belirtmeyi unutmuşum biraz ping oluyor halilye uzak sunucuya bağlanıyoruz benim gördüğüm ping değerleri 65-80.

Gerçekten yazık hem pahalı hem de kötü hizmet VPN ile zor bir şey değil.
VPN bağlanıyorsun daha sonra GeForce NOW giriş yapıyorsun oyun açıldığı zaman VPN'yi kapatıyorsun oynamaya devam ediyorsun.
Hızın gayet yeterli.
Belirtmeyi unutmuşum biraz ping oluyor Halil'ye uzak sunucuya bağlanıyoruz benim gördüğüm ping değerleri 65-80.

Cevap için teşekkürler ama sunucuyu değiştirecek miyim VPN ile bağlandıktan sonra ayarlar kısmından girmeden önce çünkü GeForce NOW TR'den indirdim o yüzden sıkıntı çıkmasın akın bey. Yoksa direk VPN ile girip oynuyor muyum ?

Cevap için teşekkürler ama sunucuyu değiştirecek miyim VPN ile bağlandıktan sonra ayarlar kısmından girmeden önce çünkü GeForce NOW TR'den indirdim o yüzden sıkıntı çıkmasın akın bey. Yoksa direk VPN ile girip oynuyor muyum?

Hayır TR hesabı oluşturduğun için VPN açıp en-us hesabı oluşturman gerekiyor daha sonra giriş yapıp istediğin sunucuyu deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı