Çözüldü GeForce NOW grafik kalitesi düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Valiant0

Femtopat
Daha fazla  
GeForce NOW satın aldım aldığımdan beri çok iyi diye bahsedilen sistemde neredeyse yüksek grafikli oyunları Ultra'da hatta bazen yüksekte bile oynayamıyorum, internet hızım da yeterli (download 80 Mbps upload 10 Mbps) ancak bazı YouTuberlara gönderip denettiklerinde onlar en yüksek grafiklerde kasmadan oynayabiliyorlar. İnternet hızı benden düşük olan bir YouTuber bile Ultra'da Cyberpunk oynuyordu (İnternet hızı 50 Mbps.) Ben oynayamıyorum. Konu hakkında bilgisi olan çözümü bilen varsa sorabilir miyim? Veya onlarda iyi görünmesi için onlarda iyi sistemde falan mı hesap kuruyorlar adam 5 gün oynadım sıra beklemeden diyor ben her gün belli saatlerde yoğunluktan sıra bekliyorum. (Premium versiyona sahibim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Pixel olarak kastınız kutu kutu görünüm ise evet bazen oluyor. Ama beni en çok rahatsız eden bu çözünürlük olayı. Oyun 600x900 gibi görünüyor.

Bende hiçbir cihaz bağlı değil ve settıngs kısmında ki tüm seçenekleri denedim. Hiçbir işe yaramıyor maalesef.

Hocam bir settingsiniz SS ini gönderir misiniz?

Hocam bir settingsiniz SS ini gönderir misiniz?

1622284539031.png

Hocam çözüm şu bak özeli seçiyorsun PC in hangi çözünürlükte ise o çözünürlüğü seçiyorsun sonra Speedtest atıyorsun netin kaç çıkarsa bant genişliği miydi neydi örneğin 30 çıktı Speed 25 seç V-Sync aç oyun akıcı değilse sonra zayıf ağ koşulunuda kapat.

Çözüm
Hocam çözüm şu bak özeli seçiyorsun PC in hangi çözünürlükte ise o çözünürlüğü seçiyorsun sonra Speedtest atıyorsun netin kaç çıkarsa bant genişliği miydi neydi örneğin 30 çıktı Speed 25 seç V-Sync aç oyun akıcı değilse sonra zayıf ağ koşulunuda kapat.

Hocam çok teşekkür ederim. Problemim çözüldü.
'Yarış' yerine 'Özel' seçeneğini seçerek gerekli ayarlamaları yapın.
Size de çok teşekkür ederim.

Hocam dolar uçtu gidiyor nasıl toplicaksınız merak ettim de :D.

Yapacak bir şey yok yavaştan biriktirip alacağız. Bu gidişle düşeceği de yok. Perşembe baktığım sisteme cuma 500 lira zam geliyor. İndirim kovalasan millet yamyam gibi. Öyle böyle seve seve anlayacağın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı